Inżynier Industrializacji

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Firma od wielu lat z powodzeniem wprowadza nowe, opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Firma posiada 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne.

Miejsce zatrudnienia: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie wdrożeń nowych narzędzi i oprzyrządowania;
  • organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych testów dla nowych uruchomień;
  • nadzorowanie produkcji podczas R@R oraz PPAP;
  • nadzorowanie produkcji pod względem przestrzegania procedur, instrukcji, przepływów materiału;
  • wspieranie ciągłego doskonalenia, usprawnianie procedur dla nowych uruchomień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • 2-lenie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive – znajomość charakterystycznych dla tej branży narzędzi i norm jakościowych ISO TS, APQP, PPAP, FMEA etc.;
  • znajomość specyficznych wymagań klienta BMW;
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z klientem zagranicznym;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji.

Mile widziane:

  • certyfikat audytora VDA 6.3;
  • znajomość języka niemieckiego.

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę;
  • program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny;
  • podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku;
  • „wczasy pod gruszą”;
  • dopłata do biletów miesięcznych;
  • piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin;
  • karta sportowa Multisport;
  • prywatna opieka medyczna.

Jak aplikować?