Centrum Inżeynieryjne

Centrum Inżynieryjne od 10-ciu lat skupia wokół swojej działalności wykwalifikowaną kadrę inżynierską pracującą nad wdrażaniem automatyzacji produkcji oraz tworzeniem oprogramowania monitorującego i wspomagającego dla firm produkcyjnych.

Miejsce zatrudnienia: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w procesie ofertowania tematów (umiejętność szacowania kosztów podzespołów maszyn) podczas budowania koncepcji rozwiązań mechanicznych,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej maszyn i urządzeń oferowanych przez firmę,
  •  koordynacja prac działu projektantów mechaników,
  • nadzorowanie realizowanych projektów,
  • opracowywanie dokumentacji mechanicznej w trakcie i po zakończeniu projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
  • minimum 6-letnie doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń w branży automotive,
  • znajomość procesów obróbki mechanicznej oraz doboru materiałów,
  • umiejętność projektowania przy wykorzystaniu oprogramowania Autodesk Inventor;
  • komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność, zaangażowanie i duży zapał do pracy.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •  wynagrodzenie negocjowane w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • pakiet ubezpieczeniowy,
  •  indywidualnie dopasowany program szkoleniowy,
  • możliwość dalszego rozwoju.

Jak aplikować?

Aby aplikować wyślij maila na: biuro@cisc.com.pl