Centrum Inżeynieryjne

Centrum Inżynieryjne od 10-ciu lat skupia wokół swojej działalności wykwalifikowaną kadrę inżynierską pracującą nad wdrażaniem automatyzacji produkcji oraz tworzeniem oprogramowania monitorującego i wspomagającego dla firm produkcyjnych.

Historia i profil działalności firmy:

Centrum Inżynieryjne to firma z 10-letnią tradycją w zakresie tworzenia zautomatyzowanych rozwiązań w zakresie produkcji, szczególnie stanowisk montażowych, stanowisk znakowania laserowego i mikroudarowego, stanowisk do testowania i pomiaru poprawności montażu, a także w pozostałych branżach: systemy automatyki dla biogazowni, sterowanie automatyczne w parkach wodnych. W swojej działalności firma skupia się przede wszystkim na zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla człowieka przy dążeniu do wysokiej wydajności w procesach produkcyjnych. Dysponując wykwalifikowaną kadrą inżynierską firma osiąga sukcesy w kraju i za granicą. Centrum Inżynieryjne jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji w regionie Bielska-Białej, współpracując z wieloma zakładami przemysłowymi z branży automotive. Dzięki autorskim rozwiązaniom firma wyróżnia się na rynku, jednocześnie stale podnosząc jakość oferowanych usług.

Osiągnięcia:

Firma dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dla przemysłu wprowadziła swoje realizacje w 12 krajach świata, m.in. w Niemczech, Włoszech, USA, Brazylii, Wietnamie i Indiach, w wielu zakładach produkcyjnych były to realizacje znacząco usprawniające procesy produkcyjne i zapewniające optymalny stopień bezpieczeństwa człowieka.

Kto znajdzie tu pracę:

W związku z ciągłym rozwojem firma poszukuje konstruktorów mechaników, automatyków i programistów. Fundamentem działalności firmy są przejrzyste relacje z klientem, bezpieczeństwo człowieka i optymalizacja procesów. Poza działalnością biznesową Centrum Inżynieryjne wspiera ideę efektywności energetycznej i podnoszenia świadomości lokalnej w zakresie ekologii angażując się w akcje takie jak Szkoła Zeroemisyjna, czy Beskidzki Festiwal Dobrej Energii.

Szukasz pracy, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła? Sprawdź oferty pracy i dowiedz się więcej o Centrum Inżynieryjnym.