Evatronix

 We współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami Evatronix SA realizuje serie prototypowe i seryjną produkcję projektowanych urządzeń. Jesteś programistą i szukasz pracy? Firma Evatronix jest idealnym miejscem do rozwoju kariery zawodowej dla każdego inżyniera zajmującego się oprogramowaniem.

We współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami Evatronix SA realizuje serie prototypowe i seryjną produkcję projektowanych urządzeń. Na rynku polskim Evatronix SA działa także jako dostawca obwodów drukowanych, jest producentem skanerów exiXscan 3D pracujących w technologii światła strukturalnego.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie, najlepiej informatyka, elektronika lub pokrewne
  • dobra znajomość języków C++/C# i środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio
  • znajomość metod tworzenia interfejsów graficznych w środowisku WPF
  • znajomość dobrych praktyk inżynierii

oprogramowania (projektowanie architektury i algorytmów, sporządzanie dokumentacji, testowanie);

  • umiejętność tworzenia sterowników dla urządzeń zewnętrznych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane:

– doświadczenie w aplikacjach z dziedziny grafiki 3D,

– znajomość zwinnych metod zarządzania projektami software’owymi,

– znajomość języków skryptowych i podstaw budowy aplikacji internetowych i/lub mobilnych znajomość środowiska Linux.

Zakres obowiązków:

  • kodowanie aplikacji w językach C#/C++,
  • projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika,
  • udział w projektowanie modułów i programów (definicja architektury, tworzenie dokumentacji),
  • kontrola jakości kodu i jego testowanie,
  • projektowanie algorytmów do przetwarzania obrazów 3D.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie (ponad 25 lat na rynku),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowania do wypoczynku, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport oraz lekcje j. angielskiego),
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • uczestnictwo w interesujących projektach rozwojowych,
  • współpraca w szybko rozwijającej się ekipie projektowej,
  • poznanie i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych wspierających tworzenie oprogramowania,
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego,
  • udział w tworzeniu przemysłowego ośrodka badawczo-rozwojowego.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z firmą Evatronix proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: praca@evatronix.com

Aby zobaczyć więcej ofert pracy z Bielska-Białej, odwiedź zakładkę Kariera.

Jeżeli chcesz znaleźć rozwijającą pracę w Bielsku-Białej sprawdź oferty na naszej stronie i zapoznaj się bliżej z firmą Evatronix SA.