nemak

Nemak jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zmniejszających masę pojazdów, przeznaczonych dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji podzespołów aluminiowych układu przeniesienia napędu oraz konstrukcji nadwozia. 

22 000 PRACOWNIKÓW
36 ZAKŁADÓW
16 KRAJÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Za początek istnienia zakładu w Polsce uważa się rok 1878, kiedy Karol Hess założył fabrykę włókienniczą. W 1932 r. zakupiono szereg maszyn ciśnieniowych rożnego typu i ten rok był początkiem odlewnictwa ciśnieniowego w zakładzie i w Polsce. W kwietniu 2007 roku w Nemak Poland zatrudnionych było 874 pracowników. W czerwcu bieżącego roku – 1141 osób. Ugruntowana pozycja na rynku daje pracownikom Nemak poczucie stabilizacji, ciągłą możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia.

Nemak Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak. Posiada dwa centra rozwoju produktu, tj. Centrum Rozwoju Bloków Silnika oraz Centrum Rozwoju Komponentów Strukturalnych.

W skład zakładu wchodzą wydziały:
• Odlewnia Ciśnieniowa Bloków Silnika i Skrzyń Biegów
• Odlewnia Ciśnieniowa Komponentów Strukturalnych
• Odlewnia Kokilowa
• Narzędziownia
• Utrzymanie Ruchu

KLUCZOWI KLIENCI
Do kluczowych klientów Nemak Poland należą Kia Motors, BMW, Ferrari, Getrag, Ford, Fiat Chrysler Automobiles, GM, Audi, Volvo, Hundai, Toyota, Daimler.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Nemak aktualnie poszukiwani są pracownicy na stanowiska:

  • Inżynierów Procesu (Centrum Rozwoju Produktu Komponentów Strukturalnych)
  • Program Managerów (Centrum Rozwoju Produktu Komponentów Strukturalnych)
  • Inżynierów Jakości z językiem niemieckim

Składanie aplikacji najlepiej dokonać drogą elektroniczną na adres mailowy rekrutacja.polska@nemak.com

Szukasz dobrego miejsca pracy? Sprawdź zakładkę kariera, gdzie znajdziesz ogłoszenia grupy Nemak Poland i nie tylko.