Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych

Kadrę firmy WISS tworzą ludzie z pasją, kreujący siłę przedsiębiorstwa. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych, to ponad 80 lat kompetencji w branży pożarniczej. To nowoczesna, ekspansywnie rozwijająca się GRUPA FIRM branży ratowniczej, zapewniająca szeroką gamę produktów takich jak: samochody ratowniczo-gaśnicze, lotniskowe (w tym grupa samochodów z rodziny FELIX), ratownictwa technicznego, specjalistyczne samochody dowodzenia i łączności, policyjne miotacze wody (rodzina samochodów TAJFUN), specjalistyczne kontenery oraz przyczepy, podnośniki pożarnicze o maksymalnym wysięgu 48 m, a także pompy pożarnicze, dozowniki środka pianotwórczego oraz systemy piany sprężonej CAFS.

Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a rozbudowane biuro designu, badań i rozwoju, a także liczący ponad stu inżynierów dział konstrukcyjny przyczynia się do powstawania innowacyjnych, na skale globalną, produktów na najwyższym poziomie. Eksport produktów odbywa się do ponad 40 krajów świata.

Firma skoncentrowana jest na stałym rozwoju. Nieustannie konstruuje nowoczesne produkty, wychodzi naprzeciw wyzwaniom, które skutkują pionierskimi rozwiązaniami. Dba o to, aby konstruować i wytwarza stale innowacyjne produkty branżowe, które przyczyniają się do ratowania życia
i mienia ludzi, w tym także znacznie usprawnią akcje ratunkowe.

Kadrę firmy WISS tworzą ludzie z pasją, kreujący siłę przedsiębiorstwa. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

W biurze konstrukcyjnym oraz na liniach produkcyjnych powstają elementy i podzespoły. Firma fabrykuje własny kompozyt poliestrowo-szklany (GRP), z którego wykonuje zabudowy o designerskim kształcie. Wytwarzanie wyrobów na światowym poziomie wymaga stosowania innowacyjnych technologii, a posiadanie nowoczesnego parku maszynowego zapewnia powtarzalność i dokładność. 

Firma Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych powstała w 1988 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją samochodów specjalnych, dzięki czemu jest liderem na rynku polskim i znanym producentem innowacyjnych pojazdów na rynku globalnym.

Obecnie WISS, to innowacyjna GRUPA FIRM, zatrudniająca ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników, w skład której wchodzą:

  • Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych – polski producent samochodów specjalnych;
  • Ruberg AB – szwedzki producent pomp pożarniczych;
  • „Bumar-Koszalin” – polski producent podnośników pożarniczych
    i montażowych;
  • WISS CZ – czeski producent samochodów specjalnych;
  • THOMA WISS – niemiecki producent samochodów specjalnych;
  • WISS Cooperation – polski producent zabudów kompozytowych;

 

W związku z dynamicznym rozwojem firma Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych poszukuje pracowników działu produkcji, inżynierów oraz pracowników innych działów administracji. Składanie aplikacji odbywa się drogą elektroniczną na adres mailowy: kadry@wiss.com.pl

Szukasz dobrego miejsca pracy? Sprawdź zakładkę kariera, gdzie znajdziesz ogłoszenia firmy WISS i nie tylko.