Infonet

Infonet Projekt SA od ponad 20 lat obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych projektach oraz na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi. Firma tworzy również własne oprogramowanie. Kluczowym produktem działu deweloperskiego jest system ITManager, którego używa już ponad 1000 przedsiębiorstw i urzędów na terenie całego kraju.

HISTORIA FIRMY

Firma Infonet Projekt SA powstała w 1995 roku. Początkowo siedziba mieściła się w Żywcu. W 2010 roku została przeniesiona do stolicy Podbeskidzia – do Bielska-Białej, gdzie m.in. tworzone jest własne oprogramowanie przez zespół doświadczonych architektów i programistów. Od 2003 roku funkcjonuje również oddział w Warszawie.

Firma na przestrzeni lat była wielokrotnie nagradzana w różnych plebiscytach, w tym Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu, Jedynki Lenovo czy Partner Roku IBM. Dodatkowo, najnowszy certyfikat ISO potwierdza, że Infonet Projekt SA świadczy profesjonalne usługi serwisowe, stosując system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

KOMPETENCJE I USŁUGI FIRMY

Infonet

Firma specjalizuje się w realizacji kompleksowych usług obejmujących opiekę nad infrastrukturą IT przedsiębiorstw. Zapewnia stabilność działania oraz zachowanie ciągłości biznesowej.

Oferuje rozwiązania do składowania danych i wirtualizacji infrastruktury fizycznej (pamięci masowych, serwerów, systemów operacyjnych). W tym zakresie świadczy usługi audytu, optymalizacji, szkoleń oraz zaprojektowania bardziej efektywnej architektury. Posiada autoryzacje serwisowe takich firm jak Lenovo, IBM, Hitachi Data Systems, w ramach których świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dodatkowo, w portfolio Spółki znajdują się rozwiązania business intelligence oraz chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej.

Z usług Infonet Projekt SA korzystają zarówno jednostki publiczne jak i przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki, m.in. z sektora energetycznego, finansowego, przemysłowego czy edukacji.

AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE

Infonet Projekt SA jest producentem oprogramowania ITManager – największego polskiego systemu klasy ITSM (IT service management). ITManager umożliwia centralne zarządzanie infrastrukturą informatyczną organizacji. Najważniejsze procesy obsługiwane przez system to m.in. Asset Management, License Management, HelpDesk. Oprogramowanie doceniane jest również za funkcjonalności, które pomagają przedsiębiorstwom i instytucjom spełnić wymogi nowej unijnej regulacji związanej z ochroną danych osobowych – RODO/GDPR.

ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Na bieżąco realizowane są dla pracowników dedykowane szkolenia technologiczne, dzięki którym nabywają kolejne umiejętności adekwatne do wykonywanej przez nich pracy. Uzyskane kompetencje potwierdzane są licznymi certyfikatami. Poprzez systematyczny rozwój stają się ekspertami w swojej dziedzinie.

O aktualnych ofertach pracy firma informuje na stronie: www.infonet-projekt.com.pl/kariera