Magneti Marelli

Magneti Marelli to międzynarodowy dostawca wyrobów, rozwiązań i układów o zaawansowanej technologii dla świata motoryzacji. Obecnie Grupa prowadzi działalność na szeroką skalę w 21 krajach. W roku 2016 osiągnęła obrót 7,9 mld euro.

Jakość, nowoczesna technologia i konkurencyjne ceny

W 86 zakładach produkcyjnych i 14 jednostkach badawczo-rozwojowych firma zatrudnia około 43 tys. pracowników. Magneti Marelli jest częścią Grupy FCA i dostawcą dla wszystkich największych producentów samochodów w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz regionie Azji i Pacyfiku. Działalność w Polsce Magneti Marelli rozpoczęła w roku 1992, kiedy to koncern FCA, wówczas FIAT, nabył fabryki FSM (Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego). W sześciu zakładach w Polsce produkowane są układy oświetleniowe, wydechowe, zawieszenia, amortyzatory oraz komponenty z tworzyw sztucznych i zespoły pedałów.

Atrakcyjny pracodawca

Magneti Marelli w Polsce zatrudnia prawie 4 tysiące osób. Ścieżki kariery dotyczą w firmie wszystkich pracowników na każdym poziomie organizacyjnym. Im bardziej pracownik jest aktywny, tym większe są szanse, że zostanie włączony do planu rozwoju firmy. Każdy projekt rozwija kompetencje techniczne oraz umiejętności miękkie pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska. 

Twórca wiodących technologii

Ewolucja technologii i know-how, wypracowanych przez lata działalności organizacji, zwłaszcza w obszarze oświetlenia, elektroniki i układów napędowych, doprowadzi to Magneti Marelli do nowych rozwiązań gotowych stawić czoło nowym scenariuszom na rynku i prawidłowo odczytać wymagania wynikające z ewolucji mobilności – przekonują przedstawiciele Grupy.

Strategia firmy opiera się o istotne działania wpływające na rentowność prowadzonej działalności gospodarczej. To zada nie będzie oczywiście realizowane na rynku znacznych ewolucji technologicznych, na którym Magneti Marelli zamierza ugruntować swoją pozycję strategicznego partnera OEM w skali światowej. 

Szukasz dobrego miejsca pracy? Sprawdź zakładkę kariera, gdzie znajdziesz ogłoszenia firmy Magneti Marelli i nie tylko.