Infonet

Infonet Projekt SA od ponad 20 lat obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych projektach oraz na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi. Firma tworzy również własne oprogramowanie. Kluczowym produktem działu deweloperskiego jest system ITManager, którego używa już ponad 1000 przedsiębiorstw i urzędów na terenie całego kraju.

AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE

Infonet Projekt SA jest producentem oprogramowania ITManager – największego polskiego systemu klasy ITSM (IT service management). ITManager umożliwia centralne zarządzanie infrastrukturą informatyczną organizacji. Najważniejsze procesy obsługiwane przez system to m.in. Asset Management, License Management, HelpDesk. Oprogramowanie doceniane jest również za funkcjonalności, które pomagają przedsiębiorstwom i instytucjom spełnić wymogi nowej unijnej regulacji związanej z ochroną danych osobowych – RODO/GDPR.

ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Firma może poszczycić się kadrą wykwalifikowanych inżynierów, których kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami. Na bieżąco realizowane są dla pracowników dedykowane szkolenia technologiczne, dzięki którym nabywają kolejne umiejętności adekwatne do wykonywanej przez nich pracy. Poprzez systematyczny rozwój własnych kompetencji mogą stać się ekspertami w swojej dziedzinie.

ATRAKCYJNY PRACODAWCA

Ze względu na szerokie kompetencje w obszarze softwarowym, integratorskim i serwisowym Infonet Projekt SA jest atrakcyjnym pracodawcą w regionie.Najczęściej poszukiwani są Architekci Systemów Informatycznych. Niezwykle cenni są Inżynierowie Wsparcia i Serwisu oraz osoby z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, które mogłyby dołączyć do zespołu handlowego. Jako producent własnego oprogramowania firma potrzebuje zdolnych, pełnych pasji programistów, którzy wspólnie będą rozwijać istniejące aplikacje oraz budować nowe.

Jeśli interesuje Cię rozwój w branży IT, chętnie o tym porozmawiamy! Zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową na adres: praca@infonet-projekt.pl
O aktualnych ofertach informujemy również na stronie: www.infonet-projekt.com.pl/kariera