Shiloh

SHILOH jest wiodącym dostawcą rozwiązań ukierunkowanych na obniżanie wagi samochodu. Każdego dnia cały zespół skupia się na skutecznym równoważeniu aspektów redukcji kosztów, masy i stopnia złożoności części z wymogami zwiększania wydajności, bezpieczeństwa i niskiego zużycia paliwa. 

Spółka Shiloh powstała 1950 roku a dziś jej odziały znajdują się w 26 miastach w Ameryce Północnej, Centralnej, Europie i Azji. Firma Shiloh Industries ciągle się rozwija i planuje wzrost zatrudnienia. Dynamiczny rozwój firmy stanowi również ogromną szansę dla mieszkańców Podbeskidzia.

Shiloh oferuje szereg technologii lekkich w ramach linii produktowych BlankLight™, CastLight™ i StampLight™ będących rozwiązaniami dla karoserii, podwozia oraz układu napędowego.  Wśród  klientów firmy znajdują się takie znane marki jak Porsche, Volvo, Jaguar Land Rover, Nissan, Scania, BMW i wiele innych.

W Bielsku-Białej Shiloh posiada 2 zakłady produkcyjne.

Zakład Odlewni produkuje detale linii produktowej CastLight™.
Procesy produkcyjne:

  • wysokociśnieniowe odlewanie magnezu
  • obróbka mechaniczna
  • montaż

Zakład Tłoczni produkuje detale linii produktowej StampLight™.
Procesy produkcyjne:

  • tłoczenie
  • spawanie i zgrzewanie
  • montaż

Zarówno Shiloh na świecie, jak i bielski oddział firmy są stale obecne w mediach. Informacje o firmie są publikowane w branżowych czasopismach, takich jak Automotive Suppliers, jak i w prasie lokalnej – Kronika Beskidzka. Ponadto, bielski zakład został przedstawiony w programie telewizyjnym Made in Silesia.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Firma Shiloh jest także obecna w mediach społecznościowych, na Facebooku, LinkedIn oraz Twitterze. Zachęcamy do polubienia i śledzenia jej profili!

Pracownicy Shiloh to nie tylko grupa specjalistów, ale także zgrany zespół. Firma dba o dobre relacje w pracy, a także po godzinach.

Zespół Shiloh chętnie angażuje się w akcje charytatywne oraz wydarzenia sportowe.

Jednym ze sposobów na rozpoczęcie kariery zawodowej w Shiloh są programy stażowe. Przez cały rok prowadzone są tu rekrutacje na staże do poszczególnych działów  firmy np. Inżynieria, Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Logistyka. Wielu z pracowników Shiloh rozpoczęło karierę właśnie od stażu.

Jesteś studentem? Poznaj Ambasadorów Shiloh na Twojej uczelni:

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie SHILOH. W zakładce kariera czekają na Ciebie aktualne oferty pracy.