Shiloh

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od lat powodzeniem wprowadza nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów. Firma posiada 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne.

Twoje zadania:

  • udział w tworzeniu strategii employer brandingu polskiego oddziału firmy,
  • udział targach pracy i wydarzeniach z życia uczelni,
  • organizowanie warsztatów i konkursów dla studentów,
  • rekomendacja najlepszych kandydatów na staże i praktyki,
  • to tylko niektóre z wielu ciekawych zadań, które będziesz realizować.

Wymagania:

  • Jesteś studentem Politechniki Śląskiej?
  • Nie boisz się wystąpień publicznych i lubisz ludzi?
  • Masz głowę pełną pomysłów?
  • Interesujesz się techniką?
  • Chcesz reprezentować na swojej uczelni naszą firmę – lidera w branży motoryzacyjnej?

Oferujemy:

  • Współpracę w roku akademickim 2017/2018
  • Umowę na zlecenie
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie z branży automotive i współpracy ze specjalistami
  • Program szkoleń
  • Kartę sportową „Multisport”

UWAGA: Mile widziane osoby z okolic Bielska-Białej.
Prześlij swoją aplikację do 31.10 do godz. 23.59.

Wyślij CV na adres praca@shiloh.com z dopiskiem „ambasador” lub aplikuj przez naszą stronę www.shiloh.com.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy Ambasadora i poznać studentów pełniących tę funkcję odwiedź nasze stoisko na Targach Pracy na Twojej uczelni.

26.10.2017 Politechnika Śląska w Gliwicach

8.11.2017 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie