Praca w Bielsku-Białej

Firma posiada 186 placówek w 26 krajach i zatrudnia ponad 65 tysięcy pracowników, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

ZF to światowy lider w dziedzinie układów przeniesienia napędu i zawieszenia, a także lider technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. W 2016 r. łączne obroty firmy osiągnęły kwotę 35,2 mld euro. Firma ZF inwestuje każdego roku około 6 procent wartości swojej sprzedaży na prace badawczo-rozwojowe, aby również w przyszłości osiągać sukces przez projektowanie i konstruowanie innowacyjnych technologii. Firma ZF jest jednym z największych dostawców przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. W maju 2015 roku firma ZF włączyła w swoje struktury TRW Automotive, tym samym znacznie powiększając liczbę swoich oddziałów nie tylko na świecie, ale również w Polsce.

ZF w Polsce zatrudnia obecnie ponad 8 tysięcy pracowników, stwarzając tym samym szanse na ich rozwój w ramach struktur aftermarketowych, zakładów produkcyjnych, centrów inżynieryjnych, a także wielu działach centralnych takich jak IT, Finanse czy Zakupy. ZF jest organizacją innowacyjną, która skupia pracowników o zróżnicowanych kompetencjach i kwalifikacjach. Dzięki temu firma bazuje na potencjale doświadczeń wnoszonych przez każdego z członków zespołu.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie ZF. W zakładce kariera czekają na Ciebie aktualne oferty pracy.