Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych

Kadrę firmy WISS tworzą ludzie z pasją, kreujący siłę przedsiębiorstwa. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Firma – Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych – będąca liderem na rynku polskim w produkcji samochodów specjalnych poszukuje osoby na stanowisko operatora maszyn i samodzielnego księgowego.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych, to ponad 80 lat kompetencji w branży pożarniczej. To nowoczesna, ekspansywnie rozwijająca się GRUPA FIRM branży ratowniczej, zapewniająca szeroką gamę produktów takich jak: samochody ratowniczo-gaśnicze, lotniskowe (w tym grupa samochodów z rodziny FELIX), ratownictwa technicznego, specjalistyczne samochody dowodzenia i łączności, policyjne miotacze wody (rodzina samochodów TAJFUN), specjalistyczne kontenery oraz przyczepy, podnośniki pożarnicze o maksymalnym wysięgu 48 m, a także pompy pożarnicze, dozowniki środka pianotwórczego oraz systemy piany sprężonej CAFS.

PRACA DLA OPERATORA MASZYN

(OBRABIAREK LASEROWYCH ORAZ PRAS KRAWĘDZIOWYCH)

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na najwyższej klasy maszynach sterowanych numerycznie
  • stałą pensję oraz premię uznaniową
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • możliwość odbycia kursów (żurawie stacjonarne, wózki widłowe)
  • kartę Benefit i dodatkową opiekę medyczną PZU

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • dobrej znajomości podstawowych narzędzi pomiarowych | znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • elastyczne godziny pracy w systemie 8 godzinnym;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałą pensję oraz premię uznaniową;
  • kartę Benefit, dodatkową opiekę medyczną PZU oraz inne świadczenia socjalne.

  • wykształcenie ekonomiczne;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji podatkowych oraz zagadnień finansowo-księgowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ewidencja, dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych;
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
  • sporządzanie deklaracji VAT – 7, VAT – UE oraz JPK;
  • kontrola i analiza kont;
  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
  • sporządzanie sprawozdań (NBP, GUS, Intrastat);
  • współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ NA ADRES MAILOWY: kadry@wiss.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych poszukuje pracowników działu produkcji, inżynierów oraz pracowników innych działów administracji. Składanie aplikacji odbywa się drogą elektroniczną na adres mailowy: kadry@wiss.com.pl

Szukasz dobrego miejsca pracy? Sprawdź zakładkę kariera, gdzie znajdziesz ogłoszenia firmy WISS i nie tylko.