Już niedługo kolejna edycja Festiwalu BBDays4.IT ????

BBdays4.IT to festiwal, którego organizatorzy z powodzeniem i bez zbędnej skromności mogą już nazwać kultowym! V edycja eventu, który z pewnością już od dawna mają zapisany w kalendarzach miłośnicy branży IT, w tym roku przypada na dni 8-17 września. W tym roku zapraszamy na aż 10 dni wyjątkowych wydarzeń, które łączy jedno - pasja do technologii!!!

Wydarzenie to stanowi połączenie nauki, biznesu i pasji do nowych technologii. Kilkanaście eventów skondensowanych w jeden tydzień i niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w największej integracji branżowej na Podbeskidziu. 

Celem eventu jest zarówno pogłębienie wiedzy teoretycznej, jak i zetknięcie się z IT w praktyce, i to w najlepszym wydaniu. Meetupy, konferencje, wykłady, networking, a to tylko przedsmak tego, w czym będą mieli okazję brać udział uczestnicy konferencji.

Festiwal dedykowany jest niemal wszystkim - zarówno doświadczeni programiści, jak i ci początkujący odnajdą dla siebie wiele inspirujących treści. Przewagą BBdays4.IT nad wieloma, podobnymi wydarzeniami jest nieformalna, luźna atmosfera, która rok w rok przyciąga tłumy entuzjastów IT i jak nic ułatwia networking.

Całe wydarzenie - panele dyskusyjne, konferencje, wykłady, luźna i nieformalna atmosfera w unikalnym, górskim klimacie Podbeskidzia - wszystko to czyni event niepowtarzalnym.

Więcej na temat festiwalu możecie dowiedzieć się na stronie:? https://bbdays4.it/