Shiloh

Shiloh – siła lekkości. Nowoczesne rozwiązania dla motoryzacji

SHILOH jest wiodącym dostawcą rozwiązań ukierunkowanych na obniżanie wagi samochodu. Każdego dnia cały zespół skupia się na skutecznym równoważeniu aspektów redukcji kosztów, masy i stopnia złożoności części z wymogami zwiększania wydajności, bezpieczeństwa i niskiego zużycia paliwa. 

Porada rekrutacyjna

Po co komu list motywacyjny?

Napisanie dobrego listu motywacyjnego jest sztuką i wielu kandydatom do pracy sprawia problemy. Niestety – jeżeli pracodawca życzy sobie przesłania takiego listu, to nie da się tego uniknąć.

Infonet

Inżynierowie Wsparcia i Serwisu oraz Architekci Systemów Informatycznych poszukiwani

Infonet Projekt SA od ponad 20 lat obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych projektach oraz na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi. Firma tworzy również własne oprogramowanie. Kluczowym produktem działu deweloperskiego jest system ITManager, którego używa już ponad 1000 przedsiębiorstw i urzędów na terenie całego kraju.

Rekrutacja

Nie szukaj pracy – znajdź ją!

Poszukiwanie pracy potrafi być frustrujące. Zwłaszcza, jeśli ograniczamy się do rozsyłania CV w odpowiedzi na ogłoszenia. Skuteczne poszukiwanie pracy wymaga niestety nieco więcej zaangażowania. Oto kilka podpowiedzi, jak szukać pracy, by szybko ją znaleźć.

Infonet

Infonet Projekt SA – zespół doświadczonych architektów systemowych i programistów

Infonet Projekt SA od ponad 20 lat obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych projektach oraz na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi. Firma tworzy również własne oprogramowanie. Kluczowym produktem działu deweloperskiego jest system ITManager, którego używa już ponad 1000 przedsiębiorstw i urzędów na terenie całego kraju.

Praca w branży automotive

BOSMAL: usługi dla motoryzacji, praca dla inżynierów

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL należy od ponad 40 lat do najbardziej prężnych placówek zaplecza naukowo-badawczego przemysłu motoryzacyjnego. Ściśle współpracuje z firmami z branży automotive w zakresie prac badawczo-rozwojowych, jak również przy projektowaniu, wdrożeniu do produkcji i modernizacji samochodów, ich zespołów napędowych oraz podzespołów i komponentów.

Porada rekrutacyjna

Czy rekruter może pytać o wszystko?

Rozmowa kwalifikacyjna to stresujące przeżycie. Odpowiadając na pytania rekrutera staramy się wypaść jak najlepiej, zastanawiając się, jakiej odpowiedzi się od nas oczekuje. Okazuje się jednak, że kandydata do pracy o pewne rzeczy pytać nie należy.

Zatrudniając się w firmie Szczęśniak możesz budować pojazdy strażackie, policyjne i wojskowe

Długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wyspecjalizowania kadra oraz zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala firmie oferować pojazdy na najwyższym poziomie technicznym. To jeden z czołowych polskich producentów pojazdów specjalnego przeznaczenia dla straży pożarnej, policji, wojska i służb cywilnych.

SZCZĘŚNIAK – firma do zadań specjalnych

Pasja tworzy profesjonalizm – profesjonalizm zapewnia jakość. Firma SZCZĘŚNIAK przoduje w produkcji dedykowanych pojazdów specjalnego przeznaczenia. Długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wyspecjalizowania kadra oraz zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala firmie oferować pojazdy na najwyższym poziomie technicznym. To jeden z czołowych polskich producentów pojazdów specjalnego przeznaczenia dla straży pożarnej, policji, wojska i służb cywilnych.

praca dla inżynierów

Czy twoi rówieśnicy z Europy chętniej korzystają ze staży i praktyk?

Żeby dostać dobrą pracę trzeba mieć 25 lat, skończone trzy kierunki studiów i minimum dziesięć lat doświadczenia zawodowego – na pewno słyszeliście to stwierdzenie. Jednak zdobycie doświadczenia w trakcie studiów czy nawet po ich ukończeniu nie jest wcale takie trudne – wszystko dzięki programom stażowym i praktykom. Czy młodzi Polacy korzystają z tej możliwości i […]

Jaskinie w okolicach Bielska

Bielscy grotołazi odkryli cztery nowe jaskinie

Czy wiesz, że w granicach administracyjnych Bielska-Białej znajduje się aż 17 szczytów górskich! Miasto od zawsze przyciąga miłośników turystyki górskiej, którzy przyjeżdżają tutaj, by spacerować po zalesionych wzgórzach łatwo dostępnymi szlakami turystycznymi. Okazuje się jednak, że pod ich stopami kryją się również liczne jaskinie, groty i podziemne korytarze w większości wciąż jeszcze nie odkryte.

Inżynier Industrializacji

Inżynier ds. Industrializacji poszukiwany

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Firma od wielu lat z powodzeniem wprowadza nowe, opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Firma posiada 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji […]

Bieg-Fiata

25 BIEG FIATA: Odliczamy dni do największej imprezy biegowej na Podbeskidziu

Już tylko kilka dni dzieli nas od jubileuszowego Biegu Fiata, który organizowany jest w Bielsku-Białej po raz 25. W najbliższą niedzielę 28 maja 2017r. na starcie najpopularniejszej imprezy biegowej Podbeskidzia stawi się prawie 2000 biegaczy. Licząca 10 km długości trasa biegu wiedzie ulicami Bielska-Białej i kończy się przed zabytkowym budynkiem miejskiego ratusza, gdzie nastąpi dekoracja […]

Praca w branży automotive

BOSMAL wspiera rozwój technologii przyszłości

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL należy od ponad 40 lat do najbardziej prężnych placówek zaplecza naukowo-badawczego przemysłu motoryzacyjnego. Ściśle współpracuje z firmami z branży automotive w zakresie prac badawczo-rozwojowych, jak również przy projektowaniu, wdrożeniu do produkcji i modernizacji samochodów, ich zespołów napędowych oraz podzespołów i komponentów.

Developer PHP

Developer PHP poszukiwany

Infonet Projekt SA poszukuje Developera PHP. Spółka tworzy oprogramowanie, dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz prowadzi kompleksowe wdrożenia. Nad autorskim oprogramowaniem pracuje zespół architektów i inżynierów w siedzibie w Bielsku-Białej. ITManager to kluczowy produkt działu deweloperskiego, który jest z sukcesem wdrażany w nowoczesnych przedsiębiorstwach i organizacjach.

studia inżynierskie, co robić dalej

Co dalej po studiach inżynierskich?

Na większości uczelni trwają właśnie, lub niebawem się rozpoczną, juwenalia. Podczas „święta studentów” niewielu sięga myślą dalej niż następny koncert, ale za kilka dni scena zostanie rozmontowana, śmieci posprzątane, a studenci zaczną wracać do rzeczywistości. Rozpocznie się sesja egzaminacyjna – dla niektórych ostatnia. Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku, to naprawdę ostatni moment, żeby zastanowić się, […]