Wydarzenia w Bielsku-Bialej

Bielsko-Biała urzeka mieszkańców nie tylko ciekawymi ofertami pracy, ale również szeroką bazą atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Miasto tętni życiem o każdej porze roku, więc młody inżynier znajdzie tu wachlarz wydarzeń, które rozwijają pasje i pozwalają miło spędzić czas w gronie przyjaciół.  

Maj to miesiąc, kiedy warto ruszyć się z domu. Wiosna w pełni, a zbliżające się wydarzenia również zachęcają to tego, żeby wyjść do ludzi. Co wydarzy się w maju w Bielsku-Białej? Kiedy w Krakowie i Katowicach studenci myślą już o sesji, w Bielsku-Białej zabawa dopiero się zaczyna. W jakich wydarzeniach warto wziąć udział w nadchodzących dniach w stolicy Podbeskidzia?

Juwenalia Akademii Techniczno-Humanistycznej

Pierwsza gwiazda imprezy pojawi się 25 maja w Klubie Miasto, będzie to zespół „Dwa Sławy”, wykonujący hip-hop.  26 maja w samo południe, bielscy studenci zgromadzą się na Starym Rynku, by wziąć udział w Juwenaliowym Korowodzie. Ten korowód będzie innych od tych, które widziałeś wcześniej, ma bowiem motyw przewodni – Styl Góralski.

Wieczorem wszyscy chętni mogą wziąć udział w koncercie na terenie kampusu ATH, którego główną gwiazdą będzie zespół Happysad. A po koncercie warto wybrać się na afterparty w Nowym Klubie przy ulicy Mostowej 5. Wpisujcie to wydarzenie w kalendarz i pamiętajcie, że udział w juwenaliach jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziesz na Facebooku.

Ósma edycja freestyle’owej Bitwy o Bielsko!

Jak dowiedzieć się, kto jest najlepszym freestyle’owym MC w Bielsku-Białej? 13 maja odbędzie się Bitwa o Bielsko. Podczas eliminacji spośród wszystkich uczestników zostanie wybranych 16 zawodników, którzy następnie będą ze sobą walczyć w systemie pucharowym. W skład jury wchodzi: CFG (przewodniczący jury), Wicher (3/4 UDGS), Czeski oraz Bober. Imprezę poprowadzą Sonar i Oli, a za deckami stanie DJ Mihalik. Gościem specjalnym będzie Uszer & Adecki.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę wydarzenia.

Lato w Mieście

Od kwietnia do września w Klubie Miasto odbywać się będą cykle imprezowych weekendów. W każdy czwartek, piątek i sobotę można liczyć na zabawę do białego rana. Do dyspozycji uczestników wydarzenia: chilloutowe leżaki, największy w Bielsku-Białej ogródek letni, nowe letnie menu z przepysznymi drinkami, idealne na długie gorące wieczory, a to wszystko w pięknej scenerii Parku. Jednak przede wszystkim liczyć będzie się genialna muzyka na klubowym parkiecie!

Dowiedz się więcej.

Święto Miasta z pokazem sztucznych ogni

Warto zarezerwować sobie pierwszy czerwcowy weekend na wizytę w Bielsku-Białej. W piątek 2 czerwca Wielka Gala Światowych Przebojów pod Ratuszem. Po koncercie będzie miał miejsce pokaz sztucznych ogni. W sobotę 3 czerwca występy na plenerowej scenie w Parku Słowackiego, a w niedzielę 4 czerwca o 17.30 na hali pod Dębowcem odbędzie się koncert zespołów Strachy na Lachy oraz Pectus.

Wszystkie wydarzenia odbywające się ramach obchodów święta miasta są darmowe. Więcej informacji znajdziesz tutaj.