Developer PHP

Infonet Projekt SA poszukuje Developera PHP. Spółka tworzy oprogramowanie, dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz prowadzi kompleksowe wdrożenia. Nad autorskim oprogramowaniem pracuje zespół architektów i inżynierów w siedzibie w Bielsku-Białej. ITManager to kluczowy produkt działu deweloperskiego, który jest z sukcesem wdrażany w nowoczesnych przedsiębiorstwach i organizacjach.

Od ponad 20 lat firma obsługuje klientów w całej Polsce, oferując optymalne rozwiązania informatyczne oparte na partnerstwie z największymi globalnymi markami technologicznymi. Dzięki szerokim kompetencjom w obszarze softwarowym, integratorskim i serwisowym Infonet Projekt SA jest atrakcyjnym pracodawcą w regionie.

Miejsce zatrudnienia: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie oprogramowania w technologii PHP/Symfony;
  • aktywny udział w wyborze i wdrażaniu nowoczesnych technologii;
  • dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonego oprogramowania.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 5.x (OOP);
  • znajomość framework’a Symfony 2.x oraz Doctrine;
  • znajomość SQL;
  • podstawowa znajomość systemu Linux;
  • podstawowa znajomość JavaScript, HTML, CSS;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność oraz terminowość.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość API, REST/SOAP oraz technologii powiązanych;
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN.

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce kompetencyjnej;
  • systematyczny rozwój kompetencji poprzez udział w dedykowanych szkoleniach technologicznych;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w zespole pozytywnych ludzi, pasjonatów nowoczesnych technologii;
  • udział w ambitnych projektach;
  • ubezpieczenia grupowe.

Jak aplikować?

Podania zawierające CV można przesyłać na adres: praca@infonet-projekt.com.pl.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Infonet SA.