Kariera w górach

Bielska firma Globus od blisko 100 lat produkuje i dostarcza narzędzia skrawające najwyższej jakości zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny – eksportując swoje narzędzia do prawie 60 krajów na świecie.

Globus jest pierwszą fabryką narzędzi piłowych w Polsce i jednym z największych producentów narzędzi mających szerokie zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL, PVC, beton itp. Tym, co wyróżnia firmę jest wykorzystywanie wieloletniego doświadczenia przemysłowo-konstrukcyjnego i naukowo-badawczego oraz wysokie kwalifikacje i zaangażowanie pracowników firmy. Na przestrzeni lat cały zespół udoskonalał technologię wytwarzania, wprowadzając nowoczesne obrabiarki i centra sterowane numerycznie oraz technikę cięcia laserowego. Wydziały produkcyjne zakładu dysponujące nowoczesnym parkiem maszynowym obsługiwane są przez pracowników o najwyższych kwalifikacjach i stanowią one gwarancję wysokiej jakości wytwarzanych produktów.

Nagrody i wyróżnienia

Potwierdzeniem silnej pozycji firmy na rynku są liczne nagrody, w tym m.in.: nominacja przez redakcję „Rynki Zagraniczne” do nagrody „WYBITNY POLSKI EKSPORTER”, nagroda FAIR PLAY za przejrzystość działań biznesowych, nagroda ORŁA BIZNESU, czy też otrzymanie od Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego znaku TERAZ POLSKA za serię pił z węglikiem spiekanym do elektronarzędzi – KOLIBER, BRYTAN, OSA. Firma posiada prestiżowe certyfikaty, w tym certyfikat: Systemu Zarządzana Jakością ISO 9001:2008 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS 18001 (PN-N 18001).

Kto znajdzie u nas pracę?

Dynamiczny rozwój marki Globus daje pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych.

Jeżeli jesteś inżynierem mechaniki albo budowy maszyn możesz aplikować na aktualne stanowiska pracy  w firmie. Globus oferuje pracę osobom, które chcą osiągnąć perfekcjonizm w swoim zawodzie, zgodnie z celem Firmy, której fundamentem jest stały rozwój a misją „Dostarczanie klientom profesjonalnych narzędzi i innowacyjnych rozwiązań”. Cel i misje realizowane są poprzez regularne inwestycje w nowe technologie wytwarzania naszych produktów oraz ustawiczne kształcenie zespołu technicznego i techniczno-handlowego.

Ogłoszenia rekrutacyjne firmy GLOBUS oraz innych bielskich firm znajdziesz w zakładce Kariera.