Kariera w górach

Bielska firma Globus od blisko 100 lat produkuje i dostarcza narzędzia skrawające najwyższej jakości zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny – eksportując swoje narzędzia do prawie 60 krajów na świecie.

Miejsce zatrudnienia: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • stała współpraca wewnątrz struktury w zakresie podnoszenia jakości i efektywności podległych procesów technologicznych,
  • działanie operacyjne w zakresie istniejących procedur zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa pracy,
  • inicjowanie i monitoring przebiegu zachodzących procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziana wiedza z zakresu nowoczesnych technologii produkcji,
  • wiedza z zakresu obróbki z wykorzystaniem narzędzi CAM,
  • zmysł techniczny,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MES, CAD),
  • silne nastawienie na rozwój,
  • umiejętność delegowania uprawnień,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem.

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów,
  • pakiet socjalny.

Jak aplikować?

Oferty można przesyłać na adres: kadry@wapienica.pl z zaznaczeniem stanowiska, na które się aplikuje oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Globus.