Praca dla inżynierów

Hutchinson to grupa o światowym formacie, lider w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej. W Bielsku-Białej zatrudnia około 1000 pracowników.

Hutchinson jest wiodącym dostawcą inteligentnych rozwiązań w zakresie komfortu i bezpieczeństwa w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym i innych gałęziach przemysłu.

Od 1920 roku Hutchinson należy do grupy TOTAL, która jest jedną z 5 największych na świecie spółek naftowych, zatrudniających ponad 95 tys. pracowników w 130 krajach na świecie.

W Polsce Hutchinson obecny jest od 1997 roku produkując wyroby przede wszystkim dla branży automotive w 6 fabrykach zlokalizowanych w Bielsku-Białej, Łodzi i Żywcu. W 2017 roku produkcję rozpocznie kolejny zakład w podkarpackiej Dębicy.

Działalność w Bielsku-Białej

Hutchinson Poland Sp. z o.o. zakład w Bielsku-Białej istnieje od 2005 r. i zajmuje się produkcją przewodów wysokociśnieniowych systemu klimatyzacji oraz przewodów wspomagania kierownicy. Zakład w Bielsku-Białej zatrudnia ok. 1000 pracowników i zajmuje powierzchnię dwóch hal, jednej w Bielsku-Białej oraz od 2016 roku drugiej  w Mazańcowicach.

Klienci z całego świata

Klientami Hutchinson w Bielsku-Białej są koncerny motoryzacyjne produkujące samochody na całym świecie. Fabryka w Bielsku-Białej dostarcza swoje produkty do klientów m.in. w Austrii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Korei, Niemczech, Słowacji, Szwecji, Węgrzech, Wielkiej Brytanii, Włoszech.

Co zrobić, by stać się częścią międzynarodowego koncernu z branży motoryzacyjnej? Koniecznie zobacz ogłoszenia

Ogłoszenia rekrutacyjne firmy Hutchinson oraz innych bielskich firm znajdziesz w zakładce Kariera.