Klingspor

Klingspor to jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości wyrobów do obróbki powierzchni i cięcia materiałów. Firma świadczy usługi od projektowania i produkcji poprzez doradztwo i dystrybucję aż po serwis. Cele, które przyświecają firmie w pracy to: ekologiczna produkcja, najlepsze parametry produktów i maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. 

Profil działalności

 

Firma Klingspor Sp. z o.o. jest liderem w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów ściernych. W swoim portfolio posiada ponad 50 000 artykułów do cięcia, frezowania, polerowania i skrawania. Dzięki rozległości oferty użytkownicy mogą znaleźć w niej odpowiedni produkt do każdego zastosowania.

Prawie 125-letnia tradycja marki Klingspor daje podstawę do znajomości potrzeb rynku i utrzymywania około 37% udziału w Polsce w sprzedaży wyrobów ściernych nasypowych. Firma dostarcza produkty ścierne do największych firm produkcyjnych wszystkich branż. Około 2/3 produkcji z fabryk w Bielsku-Białej i Kozach koło Bielska jest sprzedawana na wymagające rynki eksportowe na wszystkich kontynentach.

Międzynarodowe osiągnięcia

Spółka od lat inwestuje w nowe rynki zbytu, by poszerzać krąg odbiorców. Firma systematycznie bierze udział w targach zagranicznych i wystawach, organizując tam spotkania i konferencje dla klientów, pozwalające na zapoznanie się z asortymentem firmy. Budżet targów zagranicznych w 2016 roku wyniósł około 400 tysięcy złotych. Firma mocno skupia się na działalności pozwalającej na rozwój rynków zbytu w Europie Wschodniej oraz Azji Środkowej i Kaukazu. W ubiegłym roku Spółka Klingspor zanotowała 5,1% wzrost eksportu.

Jako firma o międzynarodowym zasięgu Klingspor proponuje swoim pracownikom szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego – w Polsce ale również ponad 30 spółkach Klingspor na całym świecie.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, należy wysłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres kadry@klingspor.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie klingspor.pl , w zakładce kariera czekają na ciebie aktualne oferty pracy firmy Klingspor.

Inne oferty pracy dostępne są w zakładce Kariera.