Ti Automotive

TI Automotive jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje oraz produkuje systemy i układy przenoszące substancje płynne dla przemysłu motoryzacyjnego.

Globalni producenci samochodów zwracają się do TI Automotive w celu opracowania i produkcji wiodących systemów paliwowych w branży Automotive. W rzeczywistości dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Automotive. Nasza siła leży w naszej zdolności do kreatywnego wychodzenia naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom światowego przemysłu motoryzacyjnego. Technologia i obsługa klienta są tym, co czyni TI Automotive liderem w swojej branży.

Ponieważ systemy paliwowe muszą się płynnie zintegrować z karoserią (nadwoziem/podwoziem), układem napędowym i pracować w każdych warunkach oraz spełniać surowe wymagania dotyczące wydajności, emisji i bezpieczeństwa, TI Automotive założyło sieć pięciu centrów technicznych i siedem regionalnych centrów wsparcia, do prowadzenia badań i ciągłego rozwoju. Podejście to doprowadziło do opracowania wielokrotnie nagradzanych innowacji i zbudowania bogatego portfolio produktów.

Fluid Carrying Systems

Zbudowana na prawie 100 –letnim doświadczeniu, TI Automotive Fluid Carrying Systems projektuje i produkuje systemy paliwowe spełniające złożone wymagania dotyczące montażu, projektu i osiągów współczesnych pojazdów. TI Automotive wykorzystuje szeroką gamę materiałów i procesów produkcyjnych w celu poprawy osiągów i maksymalizacji trwałości produktów. Firma nasza zwraca także uwagę na odpowiedni dobór opakowań.

Fuel Tank &Delivery Systems

Dywizja TI Automotive Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Automotive na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów paliwowych.

Inne oferty pracy dostępne są w zakładce Kariera.

Więcej informacji znajdziesz na stronie TI Automotive www.tiautomotive.com w zakładce Careers.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację Oddział Wapienica:

Justyna Maciej-Urbańczyk

tel. 33 470 88 22

E-mail : rekrutacja.wapienica@pl.tiauto.com

Osoba odpowiedzialna za rekrutację Oddział Bielsko:

Katarzyna Wyrobek

tel. 33 499 21 07

E-mail: rekrutacja.bielsko@pl.tiauto.com