wydarzenia Bielsko-Biała

Sprawdź, jakich wydarzeń nie warto przegapić w Bielsku-Białej w czerwcu. Jest co najmniej kilka imprez, na których obecność z pewnością sprawi Wam wiele radości.

86 STARS SHOW ***** – Moto Piknik

W Bielsku-Białej nie brakuje firm działających w branży automotive dlatego jakość i skala wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym jest imponująca. 86 Stars Show to wystawa, której celem jest rozwój kultury motoryzacyjnej, popularyzacja motorsportu, głównie Driftingu oraz promocja firm motoryzacyjnych na Podbeskidziu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć ponad 100 tunningowych aut, pokazy driftingu, targi techniki motoryzacyjnej i wiele innych atrakcji dla fanów motoryzacji.

http://eightysixracing.pl/86-stars-show

Data: 16-17 czerwca

Miejsce: Hala BBOSiR Pod Dębowcem

 

GIANT Enduro Trails 2018#1

I edycja niezwykłych zawodów będących jednocześnie kwalifikacją do Enduro World Series. A także będących częścią Central European Enduro. Impreza będzie z pewnością nie lada atrakcją nie tylko dla zawodników, którzy będą mogli sprawdzić się na nowej trasie RockN’Rolla, ale także dla kibiców i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trasami Enduro.

Data: 1-2 czerwca

Link do rejestracji: http://bit.ly/2BS7NeC

 

Bielski Holi Festival – Święto Kolorów w Bielsku-Białej

5Holi Festival Poland – największa ogólnopolska edycja imprez z kolorowymi proszkami powraca do Bielska-Białej. Impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Festiwal wypełnia atmosfera wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze.

Data: 2 czerwca godzina 15:00

Miejsce: Błonia w Bielsku-Białej

 

OLD PUNKS NEVER DIE tour!

WC- punk rock – Miastko/ Szczecin. Legenda krajowego punk rocka! To jeden z najdłużej utrzymujących się na scenie zespołów punkowych, jego historia zaczęła się w 1981 roku. To bez wątpienia robi wrażenie i świadczy o szacunku i sympatii fanów tej formacji. Dla wielu to absolutny kult, kanon muzyki nie tylko punkowej, ale także „niepokornej”. Po kilkuletniej nieobecność ponownie w Bielsku- Białej. Skład zespołu obecnie uzupełniony jest o muzyków WŁOCHATEGO. Na koncercie, oprócz numerów REDAKCJI, będzie także okazja usłyszeć odświeżone kawałki ŚMIERCI KLINICZNEJ i ABSURDU. Ten fakt , bez wątpienia, wpisuje zespół jednoznacznie w termin „OLD PUNKS NEVER DIE”!

Data: 7 czerwca godzina 19:30

Miejsce: RUDEBOY CLUB