Auto Design

Firma Auto Design od wielu lat realizuje projekty w branży motoryzacyjnej, specjalizując się w zakresie projektowania wyposażenia wnętrza pojazdów samochodowych. Obecnie we współpracy z naszymi klientami wykonujemy projekty paneli drzwiowych i desek rozdzielczych do samochodów światowych marek takich jak BMW, Mercedes, DAF i innych globalnych firm w dziedzinie przemysłu motoryzacyjnego.

 

Nasi pracownicy

Od wielu lat nasi inżynierowie wspomagają konstruktorów firmy Yanfeng Automotive Interiors

w projektowaniu elementów wyposażenia wewnętrznego do aut. W swojej dotychczasowej pracy osiągnęli niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do projektowania podzespołów dla współczesnego przemysłu motoryzacyjnego.

 

Obecnie firma zatrudnia 50 pracowników, którzy są cenionymi inżynierami na stanowiskach poczynając od konstruktora CAD poprzez inżyniera produktu a skończywszy na kierowniku projektu.

Praca w Auto Design umożliwia absolwentom kierunków technicznych, głównie Mechaniki i Budowy Maszyn, Mechatroniki, Inżynierii Produkcji i kierunków pokrewnych rozwijanie zarówno umiejętności jak i pasji przy jednoczesnym zdobywaniu cennego doświadczenia. We współpracy z naszymi klientami realizujemy ciekawe projekty, które wpływają na rozwój sektora przemysłu motoryzacyjnego.

 

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zespole konstrukcyjnym
  • Możliwość udziału w szkoleniach z zakresu obsługi programów CAD (Catia/Siemens NX) oraz kursach językowych
  • Udział w  projektach międzynarodowych
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy stanowili zgrany a jednocześnie ciągle rozwijający się zespół, czerpiący satysfakcję z kolejnych zrealizowanych projektów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Auto Design odwiedź naszą stronę www.autodesign.pl .

Ogłoszenia rekrutacyjne firmy Auto Design oraz innych bielskich firm znajdziesz w zakładce Kariera