Targi 86 STARS SHOW organizowane są w Hali BBOSiR „Pod Dębowcem” w Bielsku Białej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta. To największa na Podbeskidziu wystawa automotive, której celem jest rozwój kultury motoryzacyjnej, popularyzacja motorsportu – głównie DRIFTINGU oraz promocja firm motoryzacyjnych na Podbeskidziu.

W ubiegłym roku wydarzenie odwiedziło ponad 11 tysięcy osób, co przyciąga takie tłumy do Hali “Pod Dębowcem”? Wydarzenie ma charakter rodzinnego pikniku a wizytujący mogą podziwiać nowości motoryzacyjne prezentowane przez lokalnych Dealerów samochodów, których na terenie Podbeskidzia nie brakuje. Popularnością cieszy się także strefa samochodów tuningowych i wyczynowych, drift show oraz możliwość wzięcia udziału w licznych atrakcjach.

 

 

Drift i tunning

W 2018 roku liczba wystawców wzrośnie w stosunku do minionych lat, gdzie można było podziwiać ponad 100 samochodów tuningowych i wyczynowych w tym najlepsze w Polsce projekty, regularnie wygrywające główne nagrody w krajowych imprezach.

Na specjalnie wybudowanej i zabezpieczonej trasie do DRIFTU swoje niesamowite umiejętności kontrolowania samochodu w poślizgu prezentowało ponad 30 zawodników w tym Mistrz Polski Marcin „STEVE” Carzasy oraz zawodnicy lokalni z Doriminati oraz Projekt 86 Drift Team.

Atrakcje na wyciągnięcie ręki

W czasie Bielskich Targów Motoryzacyjnych 86 Stars Show publiczność odwiedzająca wydarzenie będzie mogła z bliska zobaczyć, a nawet wykupić przejażdżkę po mieście jednym z ponad 20 różnych super samochodów takich jak Ferrari, Lamborghini, Mc Laren, Aston Martin, Audi, Dodge Viper czy elektryczna Tesla!

Pasjonaci sportów ekstremalnych i dużej dawki adrenaliny będą mogli przekonać się jakich emocji dostarcza skok na największą w Polce poduszka do skoków FMX.

 

Wojna Północ-Południe

Nie można imprezie 86 STARS SHOW odmówić momentów, ekstremalnie widowiskowych, których nie sposób ominąć, albo co gorsza wybierać w którym z nich wziąć udział. Prócz pokazów driftu, kartingu, targów techniki motoryzacyjnej  i zlotu food trucków ważnym momentem będzie także Wojna Północ-Południe.

To impreza motoryzacyjna, podczas której właściciele zmodyfikowanych mechanicznie i optycznie samochodów rywalizują ze sobą w różnych kategoriach.

Bilet na imprezę 25 złotych

Dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny