Jak co roku w sierpniu czołówka tenisistów wśród artystów polskich spotka się na jaworzańskich kortach tenisowych, by sprawdzić kto wciąż trzyma formę, a kto opuszczał treningi przez ostatni rok.

Weryfikacja mistrza

Tytułu będzie bronił Łukasz Pietsch z Kabaretu Hrabi, który rok temu w swoim turniejowym debiucie zaskoczył wszystkich świetną dyspozycją i ograł wieloletniego dominatora – Marcina Dańca. Trzynasta edycja turnieju o Puchar Prezydenta pozwoli nam odpowiedzieć sobie na pytanie: ‘Czy triumf Pietscha to tylko jednorazowy łut szczęścia, czy może początek wieloletniej passy zwycięstw?’

Uczestnikami tegorocznych rozgrywek są znani i cenieni artyści sceny polskiej min. Stan Borys, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Jan Englert, Jacek MEZO Mejer, a także wielu członków znanych ze sceny kabaretowej.

Kolejne objawienie?

Czy organizatorzy ponownie przygotowali dla widzów niespodziankę w postaci nowego zawodnika w stawce? Pamiętajmy, że przed Łukaszem z Kabaretu Hrabi, rolę czarnego konia we wcześniejszym turnieju miał Marek Bukowski. Aktor, wspierany przez syna, pewnie zmierzał po Puchar Prezydenta Jacka Krywulta i gdyby nie kontuzja, której nabawił się w trakcie turnieju, miałby duże szanse w walce o końcowy triumf. Czy powinniśmy się spodziewać gracza, który zaskoczy wszystkich i pokrzyżuje plany weteranów turnieju i nowego mistrza?

Poziom sportowy z turnieju na turniej stale rośnie. Rywalizacja z pewnością będzie zacięta i warto przyjechać na teren SPA Hotelu Jawor i przyjrzeć się temu wszystkiemu z bliska.

13-15 sierpnia 2018, od godz. 9:30 – Wstęp wolny.

PROGRAM XIII BESKID CUP:

13.08.2018 (poniedziałek)
09:30 – oficjalne rozpoczęcie turnieju
10:00-17:00 – rozgrywki turniejowe

14.08.2018 (wtorek)
10:00-17:00 – rozgrywki turniejowe

15.08.2018 (środa)
10:00-14:00 – rozgrywki finałowe
14:00 – finał, zakończenie turnieju, wręczenie nagród.