Jeżeli jesteś osobą ambitną i profesjonalnie podchodzisz do rozwoju zawodowego, masz teraz szansę dołączyć do najlepszych. Otwierają się nowe perspektywy pracy w pełnym pasji i zaangażowania zespole przedsiębiorstwa “Szczęśniak Pojazdy Specjalne”, odznaczonego tytułem Firmy Roku 2018.

Firma ta jest jednym z wiodących i docenianych światowych producentów w branży pojazdów specjalistycznych wytwarzanych dla służb mundurowych, jak straż pożarna oraz wojsko.

To, co najbardziej wyróżnia produkty firmy Szczęśniak to ich jakość oraz niezawodność, a wyjątkowa elastyczność w dostosowaniu się do wymagań klientów plasuje firmę w czołówce branży.

Wozy strażackie i inne pojazdy specjalistyczne wyprodukowane w bielskim zakładzie znane są nie tylko wśród polskich użytkowników. Od wielu lat pojazdy sygnowane marką “Szczęśniak” chętnie kupowane są w wielu krajach Unii Europejskiej, a także w krajach takich, jak Arabia Saudyjska, Ghana, Irak, Jordania, Kenia, Kongo, Azerbejdżan, Wietnam czy Filipiny.

Obecnie dobiega końca ostatni etap trwającej kilka lat rozbudowy zakładu, co zwiększy jego powierzchnię o ponad 5,5 tys. metrów kw., przez co wzrosną możliwości produkcyjne, ale również zatrudnienie o 25 proc. w okresie dwóch lat.

Rozwój i ekspansja w firmie „Szczęśniak Pojazdy Specjalne” dotyczą nie tylko stanowisk inżyniersko-technicznych, ale także stanowisk z działu serwisowego i handlowego. W chwili obecnej poszukiwany jest pracownik ds. wydań i przyjęć samochodów, odpowiedzialny za obsługę przed i posprzedażową pojazdu. Pozycja ta skierowana jest do osób z wykształceniem minimum średnim technicznym lub osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej. Bardzo istotna będzie tu umiejętność budowania relacji z użytkownikiem, znajomość podstaw mechaniki samochodowej oraz duże zdolności organizacyjne.

Jeżeli nie boisz się wyżej wymienionych wyzwań i poszukujesz niebanalnej pracy, już dziś wyślij swoje CV na adres kadry@psszczesniak.pl albo odwiedź firmę „Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.” bezpośrednio w jej siedzibie. Jeżeli widok lśniącego czerwonego wozu strażackiego lub też wielkiego holownika wojskowego w barwach moro z przyprawiającym o zawrót głowy wyposażeniem powodują, że szybciej bije ci serce, masz szansę być częścią wielkiego projektu mającego na celu stworzenie tych wyjątkowych pojazdów (autor: Janusz Bitner).