Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” to unikatowe w skali regionu wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, dedykowane do szerokiego grona odbiorców. Tegoroczna – trzecia już edycja kongresu stanowi kontynuację oraz rozwinięcie idei dotychczasowych edycji kongresu. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca br. na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W tym roku postawiono na innowacyjność i elektromobilność!

W erze internetu, robotów, inteligentnych urządzeń produkcyjnych i stanowiących przyszłość samochodów elektrycznych – przedstawiony zostanie świat biznesu XXI wieku. Idea Smart City, przemysł 4.0, elektromobilność, automatyka i robotyka w procesie produkcji, bezpieczeństwo przemysłowe czy nowoczesne rozwiązania e-commerce – to zagadnienia które po udziale w kongresie, nie będą żadną tajemnicą! Na uczestników wydarzenia czekają liczne sesje warsztatowe, panele tematyczne, wykłady oraz prezentacje.

Ponadto 50 uczestników kongresu, będzie miało okazję zwiedzić zakład produkcyjny Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. by na własne oczy zobaczyć jak wygląda produkcja oparta o technologie XXI wieku. W ramach wydarzenia, odbędą się również prezentacje robotów przygotowane przez studentów Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz jazdy testowe samochodami elektrycznymi. W trakcie trwania kongresu, na przykładzie Bielska-Białej i wdrożonego przez Miejski Zarząd Dróg, inteligentnego systemu transportu ITS, dowiemy się na ile Bielsko-Biała wpisuje się w koncepcję miasta „smart”.

Szczegółowe informacje dot. kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie 4.0”, w tym formularz zgłoszeniowy, program oraz sylwetki prelegentów dostępne na stronie www.cci.pl.

Czas na erę inteligentnej automatyzacji! Do zobaczenia 06 czerwca!