Koniec października zapowiada się interesująco w stolicy Podbeskidzia. Zapowiada się spora porcja dobrej muzyki, a także występy najbardziej znanych i lubianych kabareciarzy w Polsce. Będzie wesoło i energetycznie na zakończenie miesiąca. Poniżej więcej szczegółów na temat najciekawszych wydarzeń.

1.Polska Noc Kabaretowa 2019 Humor Świata

W najbliższy weekend najlepsze polskie kabarety zaprezentują się przed bielską publicznością. O dobry humor zadbają między innymi Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Polska Noc Kabaretowa zapowiadana jest jako podróż dla najbardziej wytrwałych i głodnych światowej rozrywki. Najśmieszniejsze żarty i duża dawka pozytywnej energii gwarantowane.

  • 26 października (sobota) 2019 r.
  • godz.: 19:00
  • miejsce: Hala pod Dębowcem

2. Koncert zespołu IRA

Do udziału w koncercie tej grupy nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Zespół IRA to prawdziwa klasyka polskiej sceny rockowej. Utwory tej formacji niejednokrotnie znajdowały się na czołowych miejscach polskich list przebojów. W przeszłości zespół IRA koncertował już w naszym mieście zawsze gromadząc tłumy wiernych fanów. Z pewnością i tym razem tak będzie. W Bielsku-Białej usłyszymy największe przeboje grupy, a także nowe utwory z najnowszego krążka grupy zatytułowanego ,,My”, który zyskał już status ,,Złotej Płyty”. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta.

  • 26 października (sobota) 2019 r.
  • godz.: 19:30
  • miejsce: Klub Klimat, ul. Mostowa 5