W najbliższych dniach czekają nas w stolicy Podbeskidzia niezwykłe muzyczne wydarzenia. Przed nami ciekawe koncerty w wykonaniu artystów, którzy od lat związani są z naszym miastem. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta na zakończenie karnawału.

Jedną z  artystek, która wystąpi przed bielską publicznością będzie znana przede wszystkim z licznych kreacji teatralnych Anna Guzik-Tylka. Tym razem zaprezentuje się w zupełnie innej odsłonie. 18 lutego o godzinie 17:00 na scenie Domu Kultury w Starym Bielsku odbędzie się bezpłatny karnawałowy koncert w wykonaniu artystki pod tytułem ,,Trzeba marzyć”. Energetyczne przeboje muzyki rozrywkowej w ciekawych aranżacjach oraz duża dawka dobrej energii gwarantowane.

Dom Kultury w Olszówce zaprasza z kolei na koncert grupy Riffertone, który odbędzie się 19 lutego o godzinie 18:00. Bardzo dobrze znany bielskiej widowni duet zaprezentuje akustyczne wykonanie swoich najbardziej znanych utworów. Grupa Riffertone, która koncertowała już na jednej scenie z największymi polskimi artystami z pewnością zapewni  zgromadzonej widowni wyjątkowe przeżycia. Zaproszenia na koncert dostępne są w sekretariacie domu kultury.

21 lutego o godzinie 19:00 w klubokawiarni Aquarium odbędzie się natomiast również bezpłatny koncert z okazji 18 urodzin niezwykle uzdolnionego bielskiego wibrafonisty Tymona Kosmy. Artysta wystąpi w towarzystwie swoich przyjaciół muzyków z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej. Będziemy mogli usłyszeć ciekawe kompozycje twórców młodego pokolenia pełnych pasji do muzyki i jej tworzenia.

Zdecydowanie warto wybrać się i spędzić czas w wyjątkowym muzycznym towarzystwie.