W najbliższych dniach w stolicy Podbeskidzia odbędą się ciekawe wydarzenia. Przed nami między innymi koncerty, występy kabaretowe czy inauguracja cyklu biegów na orientację. Z pewnością każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Duża dawka pozytywnej energii i dobrego humoru gwarantowana.

  1. Dumni z BB! Miasto Kwiatów – 19 września o godz. 19:00 na bielskim rynku odbędzie się kolejny koncert z cyklu #DumnizBB. Koncert zorganizowany jest z okazji ogłoszenia w sierpniu Bielska-Białej kwiatową stolicą Polski. W pierwszej części koncertu usłyszymy występ Pawła Miklera, utalentowanego artysty wykonującego utwory między innymi z gatunku pop/indie. Następnie na scenie pojawi się gwiazda wieczoru zespół Łąki Łan. Grupa znana jest z energetycznych występów, które zawsze porywają zgromadzoną publiczność . Zdecydowanie nie można przegapić tego wydarzenia.
  2. Bielsko-Biała Nocą – 24 września o godz. 17:30 rozpocznie się pierwszy z cyklu 4 nocnych miejskich biegów na orientację. Pierwsze zawody rozegrane zostaną na terenie Mikuszowic Śląskich. Do udziału w biegu zgłaszać się można wyłącznie elektronicznie. Mapy i trasy są przygotowane zarówno dla biegaczy którzy już mają doświadczenie w orientacji sportowej, jak i dla tych którzy chcą spróbować takiej formy rywalizacji. Emocji z pewnością nie zabraknie. Szczegóły dotyczące zawodów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia www.bielskobialanoca.pl.
  3. Festiwal Kabaretowy Fermenty – w dniach 25-26 września w Domu Kultury w Starym Bielsku oraz w Klubie Klimat odbędą się występy kabaretowe pod hasłem Fermentowy Benefis – 20 Lat na Scenie. Przed bielską publicznością wystąpią między innymi Szymon Łątkowski Show, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałasznikof oraz Kabaret A JAK! Nie zabraknie również kultowego już konkursu kabaretów. Co roku organizatorzy podkreślają, że festiwal charakteryzuje luźna przyjacielska atmosfera, która przyciąga wszystkich obdarzonych poczuciem humoru i dystansem do otaczającej rzeczywistości. Więcej na temat festiwalu na stronie: http://www.fermenty.pl/