Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej, wspólnie z lokalnymi liderami dostarczającymi rozwiązania w zakresie technologii Przemysłu 4.0 organizuje wydarzenie on-line w ramach EU Industry Week 2021 – ogólnoeuropejskiego formatu Komisji Europejskiej, którego celem jest promowanie przemysłowej transformacji oraz wspieranie regionalnej konkurencyjności.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 marca 2021 roku w godzinach 9.00-13.00 i będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube, oraz w mediach społecznościowych Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej. Podczas tego interesującego wydarzenia będzie można dowiedzieć się między innymi:

  • jakie są korzyści z transformacji biznesu w kierunku Industry 4.0?
  • czym jest Hub Innowacji Cyfrowych?
  • jak innowacyjne technologie mogą poprawić konkurencyjność regionów?

AR/VR, IoT, machine learning, ERP, skanowanie 3D, produkcja addytywna, robotyka… – organizatorzy zapraszają do udziału w technologicznych virtual study tours oraz do wysłuchania ciekawych paneli dyskusyjnych z praktykami technologii.

Na zakończenie – wirtualne pokoje dyskusyjne, w których zainteresowani będą mogli zadać pytania prelegentom i organizatorom.

Szczegóły oraz agenda spotkania dostępne na stronie internetowej www.arrsa.pl.