Przed nami prawdziwy muzyczny weekend w Bielsku-Białej. Wszystkich fanów dobrej muzyki czekają nie lada  atrakcje. W ramach cyklu Lato z kulturą – Dumni z BB wystąpią Iwona Loranc oraz Janusz Radek.

Bielszczanka Iwona Loranc wystąpi na bielskim Rynku 17 lipca br. o godz. 20:00. Ta niezwykle utalentowana śpiewająca aktorka związana jest z Teatrem Buffo i Teatrem Komedia. Jest również laureatką wielu prestiżowych przeglądów muzycznych. Przed bielską publicznością wystąpi w towarzystwie wspaniałych muzyków, prezentując największe przeboje Marii Koterbskiej w nowych aranżacjach.

Dzień później 18 lipca o godz. 18:00 na scenie plenerowej w Parku Słowackiego wystąpi natomiast Janusz Radek. Swoją karierę rozpoczynał od wykonywania piosenek poetyckich następnie zaangażował się w działalność kabaretową, występował również w zespołach rockowych. Artysta, który słynie z różnorodnego repertuaru, niezwykłego kontaktu z widownią, z pewnością poruszy zgromadzoną publiczność.

Wstęp na oba koncerty jest bezpłatny. Zdecydowanie warto zarezerwować czas i wziąć udział w tych muzycznych wydarzeniach.