Co ciekawego w październiku w Bielsku-Białej?

" "

Początek jesień zapowiada się w stolicy Podbeskidzia bardzo interesująco. Przed nami niesamowite wystawy, spektakle oraz koncerty w wykonaniu uznanych artystów polskiej sceny muzycznej.

W Bielsku-Białej wystąpią między innymi: Anna Maria Jopek, Sławek Uniatowski, Kasia Kowalska, Muniek i Przyjaciele, Leszek Możdżer, a na fanów muzyki klasycznej czeka prawdziwa uczta podczas koncertu zatytułowanego ,,Henryk Mikołaj Górecki in memoriam. Ojciec i syn”. W październiku odbędzie się również kolejna dziewiąta już edycja międzynarodowego biennale fotografii – FotoArtFestival. Niezwykły festiwal, który nie tylko prezentuje wybitne fotografie, ale jest także niezwykłą okazją do spotkań i rozmów z twórcami z całego świata. Ponadto na bielsko-bialską publiczność czekają również wspaniałe spektakle ,,CZWORO DO POPRAWKI” oraz ,,LOTTO”, a także występ światowej sławy grupy baletowej Royal National Ballet of Georgia Potskhishvili.

Wygląda na to, że październik w Bielsku-Białej będzie muzyczny, inspirujący i przepełniony dużą dawką pozytywnej energii.
Zdecydowanie warto tu być 😊.