📢Festiwal BBDays4.IT zbliża się wielkimi krokami 👌👌👌

''

📆IV edycja wyjątkowego festiwalu BBDays4.IT odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 9–18 września 2022 r. Będzie to tydzień pełen atrakcji dla pasjonatów programowania oraz nowych technologii.

💪💪💪Liderzy branży programistycznej z południowej Polski połączą siły, zapraszając do malowniczego Bielska-Białej na wydarzenie, które już na stałe zapisało się w kalendarzu każdego maniaka IT.

💻💻💻BBDays4.IT to wydarzenie, gdzie pasja łączy się z nauką i biznesem, zapewniając tydzień wyjątkowych aktywności dla programistów i pasjonatów nowych technologii. Festiwal ten rok w rok przyciąga także wielu uczniów i studentów, którzy dopiero zastanawiają się nad pierwszymi krokami w zawodach związanych z informatyką.

Celem eventu jest zarówno pogłębienie wiedzy teoretycznej, jak i zetknięcie się z IT w praktyce, i to w najlepszym wydaniu. Meetupy, konferencje, wykłady, networking, a to tylko przedsmak tego, w czym będą mieli okazję brać udział uczestnicy konferencji.

🤝🤝🤝To, co od kilku lat przyciąga do Bielska-Białej developerów z całej Polski, to nie tylko solidna dawka treści, ale i niepowtarzalny klimat. Jednym ze stałych punktów wydarzenia jest bowiem znany i uwielbiany BBQ4.IT. Luźna i nieformalna atmosfera tworzy wyjątkową przestrzeń do dyskusji.

👉Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu dostępne są na stronie internetowej https://bbdays4.it/.