Już wkrótce zmagania młodych lekkoatletów w Bielsku-Białej💪🏃‍♀️🥇🥈🥉🏃‍♂️💪

''''

W najbliższy weekend w Bielsku-Białej z pewnością nie zabraknie sportowych emocji. W stolicy Podbeskidzia zaprezentują się najlepsi polscy lekkoatleci młodego pokolenia. W dniach od 15 do 17 lipca na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbędą się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce w kategorii U-18. Wydarzenie będzie miało również rangę ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w lekkoatletyce.

Sportowcy będą rywalizować między innymi w następujących dyscyplinach: skok w dal, skok o tyczne, rzut młotem, skok wzwyż, pchnięcie kulą, biegi, rzut oszczepem. W Bielsku-Białej zapowiada się świetna sportowa rywalizacja i dużo emocjonujących pojedynków na lekkoatletycznej bieżni.

Więcej informacji na temat wydarzenia można przeczytać na stronie internetowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki pod adresem: https://pzla.pl/imprezy/7040-54-pzla-mistrzostwa-polski-u18.

Zdecydowanie warto pracować, mieszkać, wypoczywać, a w tym przypadku również kibicować w najpiękniejszym mieście w górach Bielsku-Białej. 🤩🤩🤩