?Raport firmy Grafton Recruitment prezentujący Miasto Bielsko-Biała i jego potencjał inwestycyjny?

?Z ogromną przyjemnością przedstawiamy raport opracowany przez firmę Grafton Recruitment prezentujący Miasto Bielsko-Biała i jego potencjał inwestycyjny.?

W publikacji wskazano kluczowe czynniki decydujące o atrakcyjności inwestycyjnej Bielska-Białej głównie w kontekście kapitału ludzkiego, ale nie zapomniano także o innych istotnych aspektach sprawiających, iż Bielsko-Biała może być postrzegane jako optymalna lokalizacja do rozpoczęcia lub rozwijania działalności w Polsce. 

?Raport zawiera analizę takich obszarów jak:

✅ Lokalna gospodarka

✅ Rynek pracy

✅ Nieruchomości

✅ Edukacja

✅ Jakość życia 

Z publikacji jasno wynika, iż Bielsko-Biała to miejsce, w którym można odnaleźć dobry klimat zarówno do życia, jak i do prowadzenia biznesu. Coraz więcej inwestorów w sektorze IT oraz branży nowoczesnych usług dla biznes dostrzega atuty miasta i decyduje się ulokować właśnie tutaj oddziały swoich firm, wykorzystując potencjał dostępności wysoko wykwalifikowanej kadry, jak i atrakcyjnych powierzchni biurowych, w tym także w najwyższym standardzie klasy A. Taki trend rozwoju stwarza młodym ludziom szansę na znalezienie w Bielsku-Białej dobrze płatnej, ciekawej i pełnej wyzwań pracy, co w połączeniu z atrakcyjnym położeniem miasta staje się podstawą do budowania na tym gruncie przewagi konkurencyjnej Bielska-Białej względem innych miast.???

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią raportu.⬇⬇⬇

? PL Potencjał inwestycyjny Bielska-Bialej_PL_compressed_0.pdf (bielsko-biala.pl)

? EN  Investment Potential of Bielsko-Biała_ENG_compressed.pdf (bielsko-biala.pl)