Firmy z Bielska-Białej rekrutują inżynierów i informatyków!

Aplikuj już dzisiaj i zdobądź pracę w mieście z gwarancją wielu możliwości.

4Experience

4Experience to bielskie studio VR/AR/MR. Zespół złożony z doświadczonych, samodzielnych ekspertów i inżynierów oprogramowania, dostarcza swoim klientom dedykowane rozwiązania w technologii wirtualnej, rozszerzonej i mieszanej rzeczywistości, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.Firma tworzy aplikacje na większość istniejących platform sprzętowych (HTC Vive, Oculus, Pico Neo, Microsoft Hololens,Magic Leap, Vuzix i wiele innych). Firma kładzie duży nacisk na ścisłą współpracę z Partnerami i Klientami. Dodatkowo świadczy też usługi w zakresie doradztwa technologicznego oraz oprogramowania związanego z technologią VR/AR/MR. Doświadczenie firmy obejmuje […]

Aplikuj
ABB Industrial Solutions Bielsko-Biała

Firma obsługuje klientów różnych branż w 60 krajach. Misją ABB w Bielsku-Białej jest pokonywanie wyzwań związanych z dystrybucją energii elektrycznej i zasilaniem elektrycznym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się zaawansowane technologie, które dotyczą wszystkich elementów infrastruktury elektrycznej – od podstacji energetycznych do najważniejszych urządzeń w instalacji, a także wszystkich technologii zasilania elektrycznego pomiędzy nimi. […]

Aplikuj
Ageno

Ageno od 2010 roku specjalizuje się tworzeniu sklepów internetowych opartych o Magento. Projektujemy i wdrażamy skuteczne rozwiązania e-commerce. Cały czas się rozwijamy i poznajemy nowe narzędzia. Technologie jakie wykorzystujemy to między innymi PHP (Magento, Symfony), JS (react.js). Projekty prowadzimy w metodologiach zwinnych jak Scrum, Kanban i Scrumban. Mamy klimatyzowane, komfortowe biuro w centrum Bielska z wygodnym parkingiem. Jesteśmy fanami sprzętu Apple. Nasz zespół składa się z frontend developerów, backend developerów, project managerów, copywriterów, osób zajmujących się sprzedażą i marketingiem.

Aplikuj
Alfavox

Alfavox, łącząc geniusz ludzkiego umysłu z najnowszymi osiągnięciami techniki, tworzy rozwiązania najwyższej jakości na europejskim rynku zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych. Jako dostawca rozwiązań typu Customer Experience doskonale identyfikuje potrzeby współczesnego biznesu, biorąc za priorytet budowanie przewagi konkurencyjnej swoich klientów, uwzględniając przy tym ich wyjątkowość i indywidualizm. Alfavox dostarcza rozwiązania gwarantujące wzrost biznesu o 70% (w tym 4-krotny wzrost konwersji) oraz tworzące trwałe relacje. Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine […]

Aplikuj
ALUPROF

ALUPROF S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy ponad 2200 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie. W 2018 roku uzyskaliśmy 32 miejsce na liście 100 najlepszych Pracodawców Rzeczpospolitej, a w 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia.

Aplikuj
AUTO DESIGN

Firma Auto Design od szeregu lat realizuje projekty w branży motoryzacyjnej, specjalizując się w zakresie projektowania wyposażenia wnętrza pojazdów samochodowych. Obecnie, we współpracy z naszymi klientami, wykonujemy projekty paneli drzwiowych i deski rozdzielczej do samochodów BMW, Mercedes i innych wiodących marek. W związku z tym poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym jak również absolwentów uczelni technicznych na stanowiska konstruktorów CAD w systemach SIEMENS NX lub CATIA V5.

Aplikuj
AVIO POLSKA

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO będącej liderem w sektorze lotniczo-kosmicznym. Avio Polska koncentruje się na działalności produkcyjnej realizowanej w Centrum Produkcyjnym oraz działalności badawczo-rozwojowej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego

Aplikuj
Booksy

Booksy to polski startup oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. To jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm i pretendent do zostania kolejnym polskim jednorożcem! Booksy to także globalny lider branży beauty- z aplikacji korzysta już 13 mln użytkowników w 100 krajach na całym świecie! Zespół Booksy liczy blisko 800 osób, które pracują zdalnie lub hybrydowo z biur w Polsce (Warszawa i Bielsko-Biała), Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Brazylii, Meksyku i RPA. Członkowie tego międzynarodowego teamu cenią sobie przede wszystkim niekończące się możliwości rozwoju zawodowego jakie daje im firma. To świetne miejsce dla specjalistów z różnych dziedzin, 
w tym z branży IT! […]

Aplikuj
BOSMAL

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu prac badawczo–rozwojowych oraz produkcyjnych na zlecenia krajowych i zagranicznych firm, głównie motoryzacyjnych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy zarówno z finalnymi producentami samochodów, jak również z zakładami kooperującymi, produkującymi części i zespoły do montażu głównego oraz na rynek wtórny. Przez blisko pięćdziesiąt lat swojej działalności zdobył zaufanie wielu krajowych jak i zagranicznych klientów. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników o wysokich kwalifikacjach BOSMAL realizuje kompleksowy zakres usług projektowych i badawczych – „od pomysłu do realizacji”. Dysponuje nowoczesną aparaturą badawczo-pomiarową. Na bieżąco inwestuje w najnowsze technologie, uzupełniając potencjał sprzętowy, badawczy i kontrolno-pomiarowy. Współpracuje z wieloma znanymi instytucjami i uczelniami technicznymi, w kraju jak i za granicą. Oprócz współpracy naukowo-badawczej BOSMAL rokrocznie gości studentów uczelni technicznych na praktykach zawodowych. Prowadzi również program studiów dualnych.

Aplikuj
CENTRUM INŻYNIERYJNE

Firma z polskim kapitałem, od 10-ciu lat zatrudniająca kadrę inżynierską pracującą nad wdrażaniem automatyzacji produkcji oraz tworzeniem oprogramowania monitorującego i wspomagającego dla firm produkcyjnych. Jej realizacje znajdują się w 12 krajach świata, w tym m.in. w Niemczech, Włoszech, USA, Brazylii, Wietnamie i Indiach. Centrum Inżynieryjne jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji w regionie Bielska-Białej, współpracując z wieloma zakładami przemysłowymi z branży automotive.

 

Aplikuj
COOPER STANDARD

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Zakład Produkcyjny w Bielsku-Białej zatrudnia łącznie około 900 osób. Jest jednym z dwóch zakładów, który ma nadany status Diamond Plant tj. status wzorcowej fabryki pod kątem procesów i standardów.

Aplikuj
DA VINCI STUDIO

Da Vinci Studio to firma, która kieruje swoje usługi do Klientów posiadających potrzeby związane ze środowiskiem programistycznym. Nieustannie poszerzając swoją wiedzę i kierując się nadrzędnymi regułami UX stara się, aby tworzone rozwiązania – zarówno rozbudowane systemy, aplikacje mobilne czy mniej złożone działania – dostarczały Klientom kompletny, wygodny w użytkowaniu produkt. Ponadto Da Vinci Studio to zespół, dla którego praca jest przyjemnością. Pełen entuzjazmu, zapału i szerokiej wiedzy programistycznej team developerów stawia sobie za cel zwiększanie rentowności biznesu swoich Klientów poprzez własny rozwój i poprawę rozwiązań informatycznych.

Aplikuj
ELECTROPOLI

Electropoli to dostawca usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali z metalu i plastiku. Oferuje pełen zakres powłok ochronnych i dekoracyjnych, w tym kombinacje powłok oraz lakierowanie wielowarstwowe. W Bielsku-Białej wytwarzane są powłoki wykonane zarówno na detalach ze stali, odlewanych, odkuwanych, aluminiowych i ze stopów lekkich.

Aplikuj
Evatronix

Evatronix SA projektuje usługowo urządzenia elektroniczne i mechatroniczne wraz 
z towarzyszącym im oprogramowaniem. Najczęstsze ich zastosowanie to systemy 
Internetu Rzeczy. Firma, we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami, realizuje także serie prototypowe, produkcję pilotażową i niskoseryjną projektowanych urządzeń.
 Evatronix SA jest też producentem skanerów 3D sprzedawanych pod marką eviXscan 3D. 
W oparciu o rozwijaną przez siebie technologię skanowania 3D Evatronix projektuje i wdraża automatyczne systemy kontroli jakości.
Na rynku polskim Evatronix działa także jako dostawca obwodów drukowanych 
i oprogramowania Pulsonix do projektowania […].

Aplikuj
GAMMA PLUS

Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Od 2000 roku projektujemy, instalujemy i uruchamiamy układy automatyki oparte na programowalnych sterownikach PLC. Naszymi klientami są m.in.: Daimler AG, Volkswagen AG, BMW, General Motors. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy również z producentami samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing, Irkut i Comac. Wciąż się rozwijamy, dlatego prowadzimy rekrutację przez cały rok. Oferujemy miejsca pracy na stanowisku: Programista PLC, Robotyk. Programując kreujemy świat automatyki przemysłowej i chcemy czynić go łatwiejszym dla naszych Klientów.

 

Aplikuj
GLOBUS

Firma jest jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL., PVC, beton itp. Dziś, oprócz dostarczania wysoko wyspecjalizowanych narzędzi do obróbki drewna, metali czy też dla budownictwa oferuje kompleksowe usługi doradcze profesjonalnego zespołu doradców technicznych.

 

Aplikuj
HUTCHINSON BIELSKO-BIAŁA

Hutchinson to grupa o światowym formacie, lider w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej. Od 1974 roku należy do gałęzi chemicznej Grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 38 tys. pracowników w 98 fabrykach w 24 krajach. Posiada oddziały w Europie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Hutchinson w Bielsku-Białej zatrudnia ponad 1000 osób i produkuje wyroby dla branży Automotive, takie jak przewody układów klimatyzacyjnych oraz przewody wspomagania kierownicy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska inżynieryjne.

 

Aplikuj
ICE MT Poland

ICE MT Poland – innowacyjna firma, która od 15 lat transformuje rynek kredytów hipotecznych w USA. Dzięki zaawansowanej technologii tworzone oprogramowanie umożliwia szybsze podejmowanie właściwych decyzji na każdym etapie udzielania pożyczki. Oddział w Bielsku-Białej liczący ponad 100 pracowników jest odpowiedzialny między innymi za dostarczanie innowacyjnej platformy nowej generacji, która umożliwia klientom płynną automatyzację procesów biznesowych. Nowoczesne podejście do budowania w pełni funkcjonalnych, zwinnych, autonomicznych zespołów sprawia, że praca to przyjemność a nowoczesna architektura mikroserwisów oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi i technologii pozwala na dostarczenie skalowalnych i niezawodnych rozwiązań.

Aplikuj
INELO

Jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom przygotowujemy z największą starannością, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług. O satysfakcję naszych Klientów dba ponad 160 osobowa kadra doświadczonych pracowników. Nasz profesjonalizm zaowocował otrzymaniem już po raz szósty z rzędu Gazeli Biznesu.

Aplikuj
INFONET PROJEKT

Infonet Projekt SA specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. Kadra certyfikowanych inżynierów, wieloletnie doświadczenie w realizacji najbardziej zaawansowanych projektów oraz znajomość najnowszych trendów technologicznych gwarantują profesjonalną współpracę z klientami, na każdym etapie prowadzonych projektów. Partnerstwo z największymi markami IT pozwala nam dobierać optymalne rozwiązania dla naszych biznes partnerów. Zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych potwierdzoną certyfikatem PN EN ISO 9001:2015. Zgrany zespół to nasz cel, atut i powód do dumy. Szukamy ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Ważna jest dla nas „chemia” w komunikacji miedzy pracownikami, współpracującymi zespołami.

Aplikuj
JANTAR

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiego spektrum usług związanych z IT w systemach sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferujemy biznesowe rozwiązania IT w handlu, logistyce, przemyśle oraz sektorze publicznym. Dostarczamy rozwiązania dedykowane lub tworzymy od podstaw systemy informatyczne dla biznesu. Wspieramy klienta we wszystkich fazach inwestycji: od projektu przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenie, wdrożenie i serwis.  Od wielu lat rozwijamy także nasz park maszynowy w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych. Współpracujemy z międzynarodowymi i krajowymi liderami rynku IT.

Aplikuj
KLINGSPOR

Klingspor jest jednym z wiodących światowych producentów narzędzi ściernych. Motto firmy brzmi: „Jedno źródło – szereg możliwości” – od projektowania i produkcji poprzez doradztwo i dystrybucję aż po serwis. W swoim portfolio producent posiada ponad 50 000 artykułów należących do różnych grup asortymentowych, a produkty marki Klingspor znajdują zastosowanie w większości branż przemysłowych.

Aplikuj
KSIBB.PL

KSIBB.PL Sp. z o.o., Sp. K. od 1997 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw różnego typu. Specjalizuje się we wdrażaniu dedykowanych Systemów Wspomagania Zarządzania Procesem Wytwarzania w oparciu o platformę MONACO oraz Systemów Zarządzania klasy ERP.

Aplikuj
MARELLI

Marelli jest jednym z wiodących światowych dostawców branży motoryzacyjnej, łączy w sobie to co najlepsze z japońskiego i włoskiego dziedzictwa. Posiadając silne i ugruntowane doświadczenie w zakresie doskonałości produkcyjnej tworzy bezpieczny, bardziej ekologiczny i lepiej skomunikowany świat. Zatrudnia ponad 60.000 pracowników w 170 lokalizacjach na świecie. Marelli specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych systemów oraz komponentów dla sektora motoryzacyjnego, a także w sprzedawaniu najwyższej klasy rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii w branży automotive. Do grona swoich klientów zalicza nie tylko wielkie koncerny samochodowe, ale także warsztaty samochodowe. Do Grupy Marelli w Polsce należy pięć zakładów produkcyjnych, z czego dwa zlokalizowane są w Bielsku-Białej. Bielska Spółka międzynarodowego koncernu zatrudnia 750 pracowników, którzy wytwarzają rozbudowane systemy zawieszeń oraz nowoczesne amortyzatory. Firma znana jest również z wspierania szkół i uczelni o profilu samochodowym organizując im szkolenia i wyposażając ich pracownie.

Aplikuj
Motionvfx

MotionVFX to firma, która od ponad 10 lat tworzy premium produkty (plug-ins i templates) dla edytorów video pracujących m.in. na Apple Final Cut Pro. Produktów MotionVFX używają edytorzy video na całym świecie – od freelancerów przez stacje telewizyjne (BBC, NBC, ABC, TVN i wiele wiele innych), tysiące YouTuberów, a także wykorzystywane są w filmach pełnometrażowych w Hollywood. Produkty MotionVFX rozpoznawalne są na całym świecie w branży video, a firma wymieniona jest na oficjalnej stronie Apple nt. Final Cut Pro.

Aplikuj
NEMAK

Nemak jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zmniejszających masę pojazdu, przeznaczonych dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Razem z 22.000 pracowników, w ponad 38 lokalizacjach na całym świecie, rozwija i produkuje lekkie elementy aluminiowe konstrukcji układu napędowego oraz nadwozia dla czołowych producentów samochodów. Nemak Poland, z siedzibą w Bielsku-Białej, jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia ponad 1.000 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

 

Aplikuj
NEXT!

NEXT! to rdzennie bielska firma działająca od 2002 roku. Dostarczamy swoje produkty do odbiorców na 6 kontynentach w ponad 40 krajach. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania i urządzeń dla branży ochrony. Nasze programy działają w bankach, agencjach ochrony, w infrastrukturze krytycznej (elektrownie, ambasady, policja, straż pożarna, lotniska) a także w dużych międzynarodowych korporacjach. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba integrować najróżniejsze systemy bezpieczeństwa w ramach jednej zaawansowanej platformy programowej.

Aplikuj
PITNEY BOWES

Pitney Bowes jest wiodącym producentem urządzeń, dostawcą oprogramowania i najnowszych rozwiązań technologicznych z dziedziny komunikacji biznesowej, systemów przetwarzania korespondencji masowej oraz handlu elektronicznego. Spółka zatrudnia blisko 17 tysięcy pracowników na całym świecie, wspierając swoimi rozwiązaniami 1.5 miliona przedsiębiorców.
Pitney Bowes Polska, z siedzibą w Bielsku-Białej to 100-osobowy zespół, pracujący nad rozwojem i wdrażaniem kluczowych produktów firmy.

Aplikuj
POLMOTORS

Firma Polmotors została założona w 1989 roku i od początku działa w jednolitej, polskiej strukturze kapitałowej. Firma mocno związana jest poprzez długoletnią współpracę z liderami światowej branży motoryzacyjnej m.in. koncernami VW, PSA, BMW, FIAT dostarczając swoje produkty bezpośrednio do ponad 100 fabryk oraz innych wiodących koncernów w Europie i na świecie. Polmotors zapewnia kompleksową obsługę zleceń dla branży motoryzacyjnej, obejmującą wszystkie kluczowe etapy tworzenia wartości produktu, do których należą R&D, prototypowanie i walidacja, projektowanie i optymalizacja procesów, konstruowanie narzędzi i oprzyrządowań, produkcja wielkoseryjna oparta o technologie obróbki plastycznej.

Aplikuj
PS SZCZĘŚNIAK

Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. to rodzinna firma, będąca liderem w produkcji pojazdów specjalistycznych w Europie środkowo-wschodniej. Od 1992 roku firma buduje swoją silną pozycję w branży automotive w szczególności skupiając się na produkcji specjalistycznych pojazdów dla służb mundurowych w tym straży pożarnej, policji i armii.

 

Aplikuj
REKORD SI

Rekord SI w czasie ponad 30 lat swojego funkcjonowania na polskim rynku oprogramowania stał się firmą o ogólnopolskim zasięgu, oferującą najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej i przedsiębiorstw produkcyjnych. Świadczymy pełen zakres usług: od konsultingu poprzez dostawę sprzętu, rozwiązań internetowych, integrację oprogramowania, dostosowanie systemów informatycznych do potrzeb klienta, aż po opiekę wdrożeniową, usługi szkoleniowe oraz serwis posprzedażowy.
Główne produkty firmy to wielokrotnie wyróżniane w ogólnopolskich konkursach autorskie pakiety oprogramowania: skierowany do jednostek administracji publicznej RATUSZ® i REKORD.ERP. dla przedsiębiorstw.

Aplikuj
SEILOC

Seiloc jest dostawcą chmury publicznej partnerów biznesowych firm Microsoft, Google, Facebook, DocuSign, Okta oraz innych. W swoich projektach skupiamy się na transformacji cyfrowej naszych klientów. Naszymi klientami są zarówno globalne korporacje, jak i małe i średnie firmy. Dostarczamy rozwiązania nie tylko do klientów w Polsce, ale również na całym świecie. Firma posiada i oferuje dostęp do najnowszych technologii oraz oferuje duże możliwości rozwoju.

Aplikuj
Selleo

Selleo od ponad 10 lat tworzy specjalistyczne aplikacje webowe dla firm z czterech kontynentów. Pracujemy w najnowocześniejszych technologiach (Ruby on Rails, React JS, Ember JS, Node.js, JavaScript) w przestronnym biurze w centrum miasta. Dla naszych klientów tworzymy m.in. oprogramowanie wspierające i optymalizujące procesy biznesowe, systemy e-learningowe czy rozwiązania typu big data, single page app i Internet of Things. Innowacyjne podejście do zarządzania, sprawia, że jesteśmy czołową firmą w Polsce i Europie, która wyróżnia się procesami samoorganizacji, rekrutacji […]

Aplikuj
SHILOH INDUSTRIES

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 27 fabryk w Ameryce Północnej, Europie i Chinach, w których zatrudniamy około 3500 pracowników. W Polsce posiadamy oddział w Bielsku Białej, gdzie znajdują się dwa zakłady produkcyjne Odlewnia Magnezu oraz Tłocznia.

Aplikuj
TI AUTOMOTIVE

TI Automotive zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu projektuje i produkuje systemy paliwowe oraz układy do przenoszenia czynników płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Powstała w Wielkiej Brytanii  w 1919r. pod nazwą Tube Investment (TI). Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży. TI Automotive posiada w Polsce 4 oddziały i aktualnie zatrudnia ponad 2400 osób.

Aplikuj
WISS

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych od ponad 20 lat jest producentem samochodów specjalnych oraz sprzętu przeciwpożarowego, który sprzedawany jest do najdalszych zakątków świata. Produkcja realizowana jest w zakładach na terenie Polski i Europy, a firma zatrudnia ponad 1000 pracowników. W swojej ofercie ma pojazdy: pożarnicze, ratownicze, lotniskowe, ratownictwa technicznego, specjalistyczne kontenery, przyczepy oraz pompy.

 

Aplikuj
ZF TRW

ZF TRW jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych, na całym świecie. Firma posiada 186 placówek w 26 krajach i zatrudnia ponad 65 tysięcy pracowników, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

 

Aplikuj