Firmy z Bielska-Białej rekrutują inżynierów i informatyków!

Aplikuj już dzisiaj i zdobądź pracę w mieście z gwarancją wielu możliwości.

4Experience

4Experience to bielskie studio VR/AR/MR. Zespół złożony z doświadczonych, samodzielnych ekspertów i inżynierów oprogramowania, dostarcza swoim klientom dedykowane rozwiązania w technologii wirtualnej, rozszerzonej i mieszanej rzeczywistości, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.Firma tworzy aplikacje na większość istniejących platform sprzętowych (HTC Vive, Oculus, Pico Neo, Microsoft Hololens,Magic Leap, Vuzix i wiele innych). Firma kładzie duży nacisk na ścisłą współpracę z Partnerami i Klientami. Dodatkowo świadczy też usługi w zakresie doradztwa technologicznego oraz oprogramowania związanego z technologią VR/AR/MR. Doświadczenie firmy obejmuje […]

Aplikuj
ABB Industrial Solutions Bielsko-Biała

Firma obsługuje klientów różnych branż w 60 krajach. Misją ABB w Bielsku-Białej jest pokonywanie wyzwań związanych z dystrybucją energii elektrycznej i zasilaniem elektrycznym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się zaawansowane technologie, które dotyczą wszystkich elementów infrastruktury elektrycznej – od podstacji energetycznych do najważniejszych urządzeń w instalacji, a także wszystkich technologii zasilania elektrycznego pomiędzy nimi. […]

Aplikuj
Ageno

Ageno od 2010 roku specjalizuje się tworzeniu sklepów internetowych opartych o Magento. Projektujemy i wdrażamy skuteczne rozwiązania e-commerce. Cały czas się rozwijamy i poznajemy nowe narzędzia. Technologie jakie wykorzystujemy to między innymi PHP (Magento, Symfony), JS (react.js). Projekty prowadzimy w metodologiach zwinnych jak Scrum, Kanban i Scrumban. Mamy klimatyzowane, komfortowe biuro w centrum Bielska z wygodnym parkingiem. Jesteśmy fanami sprzętu Apple. Nasz zespół składa się z frontend developerów, backend developerów, project managerów, copywriterów, osób zajmujących się sprzedażą i marketingiem.

Aplikuj
Ailleron

Ailleron to firma, która tworzy własne produkty oraz nowoczesne oprogramowanie dla liderów z branży bankowej oraz hotelarskiej. Produkty dla współczesnej bankowości zawierają rozwiązania, takie jak AI, SaaS czy wielokanałową komunikację. Dzięki wiedzy i doświadczeniu swoich specjalistów firma stworzyła rozwiązania, które napędzają światowych gigantów bankowości. Ailleron swoje sukcesy osiąga dzięki nowoczesnym technologiom (AI, ML, Cloud i inne) oraz wykorzystaniu Scruma połączonego z zarządzaniem 3.0. Zatrudnia prawie 400 osób - programistów, testerów i wspierających ich ekspertów. Sprawdź oferty pracy w Ailleron i dołącz do nich!    

 

Aplikuj
Alfavox

Alfavox, łącząc geniusz ludzkiego umysłu z najnowszymi osiągnięciami techniki, tworzy rozwiązania najwyższej jakości na europejskim rynku zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych. Jako dostawca rozwiązań typu Customer Experience doskonale identyfikuje potrzeby współczesnego biznesu, biorąc za priorytet budowanie przewagi konkurencyjnej swoich klientów, uwzględniając przy tym ich wyjątkowość i indywidualizm. Alfavox dostarcza rozwiązania gwarantujące wzrost biznesu o 70% (w tym 4-krotny wzrost konwersji) oraz tworzące trwałe relacje. Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine […]

Aplikuj
ALUPROF

ALUPROF S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy ponad 2200 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie. W 2018 roku uzyskaliśmy 32 miejsce na liście 100 najlepszych Pracodawców Rzeczpospolitej, a w 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia.

Aplikuj
AUTO DESIGN

Firma Auto Design od szeregu lat realizuje projekty w branży motoryzacyjnej, specjalizując się w zakresie projektowania wyposażenia wnętrza pojazdów samochodowych. Obecnie, we współpracy z naszymi klientami, wykonujemy projekty paneli drzwiowych i deski rozdzielczej do samochodów BMW, Mercedes i innych wiodących marek. W związku z tym poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym jak również absolwentów uczelni technicznych na stanowiska konstruktorów CAD w systemach SIEMENS NX lub CATIA V5.

Aplikuj
AVIO POLSKA

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO będącej liderem w sektorze lotniczo-kosmicznym. Avio Polska koncentruje się na działalności produkcyjnej realizowanej w Centrum Produkcyjnym oraz działalności badawczo-rozwojowej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego

Aplikuj
BOSMAL

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu prac badawczo–rozwojowych oraz produkcyjnych na zlecenia krajowych i zagranicznych firm, głównie motoryzacyjnych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy zarówno z finalnymi producentami samochodów, jak również z zakładami kooperującymi, produkującymi części i zespoły do montażu głównego oraz na rynek wtórny. Przez blisko pięćdziesiąt lat swojej działalności zdobył zaufanie wielu krajowych jak i zagranicznych klientów. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników o wysokich kwalifikacjach BOSMAL realizuje kompleksowy zakres usług projektowych i badawczych – „od pomysłu do realizacji”. Dysponuje nowoczesną aparaturą badawczo-pomiarową. Na bieżąco inwestuje w najnowsze technologie, uzupełniając potencjał sprzętowy, badawczy i kontrolno-pomiarowy. Współpracuje z wieloma znanymi instytucjami i uczelniami technicznymi, w kraju jak i za granicą. Oprócz współpracy naukowo-badawczej BOSMAL rokrocznie gości studentów uczelni technicznych na praktykach zawodowych. Prowadzi również program studiów dualnych.

Aplikuj
CENTRUM INŻYNIERYJNE

Firma z polskim kapitałem, od 10-ciu lat zatrudniająca kadrę inżynierską pracującą nad wdrażaniem automatyzacji produkcji oraz tworzeniem oprogramowania monitorującego i wspomagającego dla firm produkcyjnych. Jej realizacje znajdują się w 12 krajach świata, w tym m.in. w Niemczech, Włoszech, USA, Brazylii, Wietnamie i Indiach. Centrum Inżynieryjne jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji w regionie Bielska-Białej, współpracując z wieloma zakładami przemysłowymi z branży automotive.

 

Aplikuj
Coderion

Coderion dostarcza rozwiązania informatyczne przeznaczone dla sektora faktoringowego. W ofercie firma posiada m.in. system transakcyjny Back-Office, portal obsługi klienta Front-Office, aplikację mobilną oraz system wsparcia sprzedaży. Dzięki elastycznym rozwiązaniom dostosowuje się do potrzeb biznesu pomagając swoim klientom budować przewagę konkurencyjną.

Aplikuj
Comarch

Comarch to jedna z szybciej rozwijających się firm na arenie międzynarodowej, która zajmuje się między innymi wdrażaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw. Firma powstała w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowana na warszawskiej GPW. Nieustanny rozwój i poszerzanie zasięgów sprawia, że Comarch wciąż otwarty jest na nowych pracowników. Czekają na nich obszary działalności związane z usługami, telekomunikacją, finansami, systemami ERP, IoT, e-zdrowiem, administracją publiczną czy przemysłem.

Corocznie firma inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów  w projekty innowacyjne. W 2019 roku nakłady na prace R&D wyniosły 230 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię i obie Ameryki.

Aplikuj
COOPER STANDARD

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Zakład Produkcyjny w Bielsku-Białej zatrudnia łącznie około 900 osób. Jest jednym z dwóch zakładów, który ma nadany status Diamond Plant tj. status wzorcowej fabryki pod kątem procesów i standardów.

Aplikuj
DA VINCI STUDIO

Da Vinci Studio to firma, która kieruje swoje usługi do Klientów posiadających potrzeby związane ze środowiskiem programistycznym. Nieustannie poszerzając swoją wiedzę i kierując się nadrzędnymi regułami UX stara się, aby tworzone rozwiązania – zarówno rozbudowane systemy, aplikacje mobilne czy mniej złożone działania – dostarczały Klientom kompletny, wygodny w użytkowaniu produkt. Ponadto Da Vinci Studio to zespół, dla którego praca jest przyjemnością. Pełen entuzjazmu, zapału i szerokiej wiedzy programistycznej team developerów stawia sobie za cel zwiększanie rentowności biznesu swoich Klientów poprzez własny rozwój i poprawę rozwiązań informatycznych.

Aplikuj
Dura-Shiloh

Dura-Shiloh jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 27 fabryk w Ameryce Północnej, Europie i Chinach, w których zatrudniamy około 3500 pracowników. W Polsce posiadamy oddział w Bielsku Białej, gdzie znajdują się dwa zakłady produkcyjne Odlewnia Magnezu oraz Tłocznia.

Aplikuj
ELECTROPOLI

Electropoli to dostawca usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali z metalu i plastiku. Oferuje pełen zakres powłok ochronnych i dekoracyjnych, w tym kombinacje powłok oraz lakierowanie wielowarstwowe. W Bielsku-Białej wytwarzane są powłoki wykonane zarówno na detalach ze stali, odlewanych, odkuwanych, aluminiowych i ze stopów lekkich.

Aplikuj
Eltek Poland

Eltek Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnej organizacji Eltek Group, założonej w 1979 i posiadającej obecnie 4 jednostki biznesowe z własnymi centrami R&D dostarczającymi rozwiązania w zakresie mobilności, AGD, medycyny, czujników i elektroniki oraz 7 zakładów produkcyjnych w Azji i Europie. Nowy zakład w Polsce został wybudowany w Bielsku-Białej w 2019 roku i obecnie produkuje elektromechaniczne podzespoły oraz elektronikę. Doświadczenie w tak wielu zróżnicowanych technologiach pozwala oferować klientom kompleksowe rozwiązania i zapewnia firmie znaczącą przewagę konkurencyjną. Eltek cały czas inwestuje w rozwój produktów, poszerza swoją ofertę, zwiększa produkcję w Polsce. Firma zaprasza do swojego zespołu zarówno doświadczonych pracowników jak i absolwentów szkół technicznych. Poszukuje specjalistów do działów inżynierii procesu, utrzymania ruchu, jakości i produkcji. Jest otwarta na staże i praktyki, oferuje szeroką wiedzę techniczną oraz możliwości poznania specyfiki branży produkcyjnej, chętnie inwestuje w kandydatów wykazujących się chęciami rozwoju, wysokim poziomem inżynieryjnym oraz zdolnościami w obszarach innowacji i usprawnień.

 

Aplikuj
Evatronix

Evatronix SA projektuje usługowo urządzenia elektroniczne i mechatroniczne wraz 
z towarzyszącym im oprogramowaniem. Najczęstsze ich zastosowanie to systemy 
Internetu Rzeczy. Firma, we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami, realizuje także serie prototypowe, produkcję pilotażową i niskoseryjną projektowanych urządzeń.
 Evatronix SA jest też producentem skanerów 3D sprzedawanych pod marką eviXscan 3D. 
W oparciu o rozwijaną przez siebie technologię skanowania 3D Evatronix projektuje i wdraża automatyczne systemy kontroli jakości.
Na rynku polskim Evatronix działa także jako dostawca obwodów drukowanych 
i oprogramowania Pulsonix do projektowania […].

Aplikuj
Fool's Theory

Fool’s Theory to zespół doświadczonych twórców gier wideo. Na swoim koncie mają współpracę z przy takich projektach jak Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate, Outriders oraz Gord. W 2017 roku miała premierę pierwsza produkcja Fool's Theory - Seven: The Days Long Gone. Obecnie firma pracuje nad nieujawnionym jeszcze tytułem z gatunku RPG wraz z 11bit studios. Prostą filozofią firmy są nieokiełznana pasja i elastyczny proces, które tworzą idealną mieszankę do tworzenia wspaniałych gier.

 

Aplikuj
From Poland with Dev

From Poland With Dev to firma zajmująca się dostarczaniem wysokiej jakości usług programistycznych i rozwiązań informatycznych. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów. Zespół składa się z doświadczonych programistów i inżynierów. Firma oferuje kompleksowe wsparcie od fazy planowania i projektowania po wdrożenie i utrzymanie oprogramowania. From Poland With Dev to grupa pasjonatów, która nie tylko pracuje, ale także pełni role rodziców, partnerów czy opiekunów. Dlatego większość pracowników firmy docenia pracę zdalną i elastyczne godziny. From Poland With Dev posiada dwa biura - w samym sercu Krakowa i w Bielsku-Białej. Panuje w nich zdrowa równowaga między pracą, a życiem prywatnym. Styl pracy to małe, zwinne zespoły, nowoczesne technologie i płaska struktura firmy. W zespołach ważny jest nieustanny rozwój, dlatego firma podnosi kompetencje swoich pracowników na szkoleniach czy konferencjach. W From Poland With Dev wierzy się, że drobne rzeczy takie jak dobra kawa, wygodne miejsca parkingowe, czy stojaki na rowery - poprawiają nastrój i komfort pracy. Pracownicy celebrują także wspólne lunche, rozmawiają, wspierają się oraz angażują się jako wolontariusze w akcjach charytatywnych. Dla From Poland With Dev klienci są jak przyjaciele. Nie ma anonimowych organizacji z nierealnymi wymaganiami. Liczą się prawdziwi ludzie, z którymi firma pielęgnuje osobiste relacje. To właśnie wyróżnia From Poland With Dev!

 

Aplikuj
GAMMA PLUS

Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Od 2000 roku projektujemy, instalujemy i uruchamiamy układy automatyki oparte na programowalnych sterownikach PLC. Naszymi klientami są m.in.: Daimler AG, Volkswagen AG, BMW, General Motors. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy również z producentami samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing, Irkut i Comac. Wciąż się rozwijamy, dlatego prowadzimy rekrutację przez cały rok. Oferujemy miejsca pracy na stanowisku: Programista PLC, Robotyk. Programując kreujemy świat automatyki przemysłowej i chcemy czynić go łatwiejszym dla naszych Klientów.

 

Aplikuj
GLOBUS

Firma jest jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL., PVC, beton itp. Dziś, oprócz dostarczania wysoko wyspecjalizowanych narzędzi do obróbki drewna, metali czy też dla budownictwa oferuje kompleksowe usługi doradcze profesjonalnego zespołu doradców technicznych.

 

Aplikuj
HUTCHINSON BIELSKO-BIAŁA

Hutchinson to grupa o światowym formacie, lider w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej. Od 1974 roku należy do gałęzi chemicznej Grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 38 tys. pracowników w 98 fabrykach w 24 krajach. Posiada oddziały w Europie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Hutchinson w Bielsku-Białej zatrudnia ponad 1000 osób i produkuje wyroby dla branży Automotive, takie jak przewody układów klimatyzacyjnych oraz przewody wspomagania kierownicy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska inżynieryjne.

 

Aplikuj
HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.

HYDRO ZNPHS Sp. z o.o. to lider na rynku hydrauliki siłowej w Polsce. Świadczy o tym przeszło 35-letnia historia firmy, największy w Polsce magazyn elementów oraz zaawansowana technicznie produkcja. Sprzedaż jest realizowana zarówno na rynek polski, jak i na eksport. Doświadczona firma stawia na jakość, nowoczesność i dalszy rozwój.

Aplikuj
ICE MT Poland

ICE MT Poland – innowacyjna firma, która od 15 lat transformuje rynek kredytów hipotecznych w USA. Dzięki zaawansowanej technologii tworzone oprogramowanie umożliwia szybsze podejmowanie właściwych decyzji na każdym etapie udzielania pożyczki. Oddział w Bielsku-Białej liczący ponad 100 pracowników jest odpowiedzialny między innymi za dostarczanie innowacyjnej platformy nowej generacji, która umożliwia klientom płynną automatyzację procesów biznesowych. Nowoczesne podejście do budowania w pełni funkcjonalnych, zwinnych, autonomicznych zespołów sprawia, że praca to przyjemność a nowoczesna architektura mikroserwisów oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi i technologii pozwala na dostarczenie skalowalnych i niezawodnych rozwiązań.

Aplikuj
INELO

Jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom przygotowujemy z największą starannością, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług. O satysfakcję naszych Klientów dba ponad 160 osobowa kadra doświadczonych pracowników. Nasz profesjonalizm zaowocował otrzymaniem już po raz szósty z rzędu Gazeli Biznesu.

Aplikuj
INFONET PROJEKT

Infonet Projekt świadczy kompleksowe usługi z zakresu budowy, zarządzania, utrzymania i serwisu infrastruktury IT. Jest także producentem systemu ITManager oraz OXARI. Oprogramowanie firmy wspiera ponad 1500 przedsiębiorstw i instytucji na terenie całego kraju. Infonet Projekt realizuje ambitne projekty – każdy pasjonat nowoczesnych technologii znajdzie tam ciekawe wyzwania i szanse na rozwój zawodowy. Zgrany zespół to cel firmy, atut i powód do dumy. Infonet Projekt szuka ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Ważna jest „chemia” w komunikacji między pracownikami i współpracującymi zespołami.

Aplikuj
JANTAR

Jantar jest firmą z wieloletnią tradycją. Specjalizuje się w dostarczaniu szerokiego spektrum usług związanych z IT w systemach sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferuje biznesowe rozwiązania IT w handlu, logistyce, przemyśle oraz sektorze publicznym. Dostarcza rozwiązania dedykowane lub tworzy od podstaw systemy informatyczne dla biznesu. Wspiera klienta we wszystkich fazach inwestycji: od projektu przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenie, wdrożenie i serwis.  Od wielu lat rozwija także swój park maszynowy w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych. Współpracuje z międzynarodowymi i krajowymi liderami rynku IT.

Aplikuj
Kelvin

KELVIN Sp. z o.o. została założona w 1989 r. jako spółka inżynierska działająca w branży związanej z techniczną obsługą ciepłownictwa. Dzięki współpracy z firmami skandynawskimi, Kelvin Sp. z o.o. rozpoczęła w 1991 roku promocję nowych wówczas na polskim rynku technologii w ciepłownictwie, prowadząc sprzedaż urządzeń, projektowanie oraz wykonawstwo obiektów i instalacji. Z czasem firma rozwinęła aktywność w promowaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i rozwiązań stosowanych w wielu niezależnych branżach.

Aplikuj
KLINGSPOR

Klingspor jest jednym z wiodących światowych producentów narzędzi ściernych. Motto firmy brzmi: „Jedno źródło – szereg możliwości” – od projektowania i produkcji poprzez doradztwo i dystrybucję aż po serwis. W swoim portfolio producent posiada ponad 50 000 artykułów należących do różnych grup asortymentowych, a produkty marki Klingspor znajdują zastosowanie w większości branż przemysłowych.

Aplikuj
KLL Informatyka

Firma KLL Informatyka Sp. z o. o., z siedzibą w Bielsku-Białej, od ponad 20 lat napędza rozwój przedsiębiorstw produkcyjnych na Śląsku i Podbeskidziu za pomocą dedykowanego systemu ERP. Od początku swojej działalności specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Flagowym produktem firmy jest system ERP, który nieustannie ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się technologii, nowych trendów branżowych oraz indywidualnych potrzeb klientów. Zespół KLL Informatyka tworzą doświadczeni analitycy, programiści oraz specjaliści ds. wdrożeń, co pozwala na szybką i efektywną adaptację rozwiązań systemu do specyficznych wymagań każdego klienta, minimalizując przy tym koszty i eliminując potrzebę współpracy z firmami pośrednimi. Misją firmy KLL jest funkcjonowanie jako zaawansowany dział IT jej klientów, oferując tym samym możliwość efektywnego outsourcingu tej kluczowej dziedziny, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów partnerów biznesowych.

Aplikuj
KSIBB.PL

KSIBB.PL Sp. z o.o., Sp. K. od 1997 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw różnego typu. Specjalizuje się we wdrażaniu dedykowanych Systemów Wspomagania Zarządzania Procesem Wytwarzania w oparciu o platformę MONACO oraz Systemów Zarządzania klasy ERP.

Aplikuj
MARELLI

Marelli jest jednym z wiodących światowych dostawców branży motoryzacyjnej, łączy w sobie to co najlepsze z japońskiego i włoskiego dziedzictwa. Posiadając silne i ugruntowane doświadczenie w zakresie doskonałości produkcyjnej tworzy bezpieczny, bardziej ekologiczny i lepiej skomunikowany świat. Zatrudnia ponad 60.000 pracowników w 170 lokalizacjach na świecie. Marelli specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych systemów oraz komponentów dla sektora motoryzacyjnego, a także w sprzedawaniu najwyższej klasy rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii w branży automotive. Do grona swoich klientów zalicza nie tylko wielkie koncerny samochodowe, ale także warsztaty samochodowe. Do Grupy Marelli w Polsce należy pięć zakładów produkcyjnych, z czego dwa zlokalizowane są w Bielsku-Białej. Bielska Spółka międzynarodowego koncernu zatrudnia 750 pracowników, którzy wytwarzają rozbudowane systemy zawieszeń oraz nowoczesne amortyzatory. Firma znana jest również z wspierania szkół i uczelni o profilu samochodowym organizując im szkolenia i wyposażając ich pracownie.

Aplikuj
Motionvfx

MotionVFX to firma, która od ponad 10 lat tworzy premium produkty (plug-ins i templates) dla edytorów video pracujących m.in. na Apple Final Cut Pro. Produktów MotionVFX używają edytorzy video na całym świecie – od freelancerów przez stacje telewizyjne (BBC, NBC, ABC, TVN i wiele wiele innych), tysiące YouTuberów, a także wykorzystywane są w filmach pełnometrażowych w Hollywood. Produkty MotionVFX rozpoznawalne są na całym świecie w branży video, a firma wymieniona jest na oficjalnej stronie Apple nt. Final Cut Pro.

Aplikuj
NEMAK

Nemak jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zmniejszających masę pojazdu, przeznaczonych dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Razem z 22.000 pracowników, w ponad 38 lokalizacjach na całym świecie, rozwija i produkuje lekkie elementy aluminiowe konstrukcji układu napędowego oraz nadwozia dla czołowych producentów samochodów. Nemak Poland, z siedzibą w Bielsku-Białej, jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia ponad 1.000 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

 

Aplikuj
NetComplex

NetComplex jest niezależnym integratorem rozwiązań informatycznych, posiadającym ponad 16 letni know-how w obszarze innowacyjnych rozwiązań sieciowych: planowaniu, edukacji, konfiguracji, wdrażaniu, a także modernizacji istniejących rozwiązań IT. Firma należy do grona Tytanów ESET, a od 2018 roku jest również Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym WatchGuard. Pomaga swoim Partnerom kreować polski i zagraniczny rynek technologii. Wykonuje pełną analizę potrzeb klienta, popartą wieloletnim doświadczeniem z wdrożeń i testów w środowiskach klientów. Buduje oraz optymalizuje działanie kluczowych elementów infrastruktury IT. Dysponuje wykształconą i dynamiczną kadrą specjalistów. Prowadzi własne działania marketingowe, oferujące bezpłatne poszerzanie wiedzy w oparciu o webinaria, technikalia, indywidualne prezentacje techniczne, czy artykuły blogowe i materiały PDF. Dzięki czemu na rynku postrzegani są jako solidny partner, często polecany i rekomendowany.

Aplikuj
NEXT!

NEXT! to rdzennie bielska firma działająca od 2002 roku. Dostarczamy swoje produkty do odbiorców na 6 kontynentach w ponad 40 krajach. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania i urządzeń dla branży ochrony. Nasze programy działają w bankach, agencjach ochrony, w infrastrukturze krytycznej (elektrownie, ambasady, policja, straż pożarna, lotniska) a także w dużych międzynarodowych korporacjach. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba integrować najróżniejsze systemy bezpieczeństwa w ramach jednej zaawansowanej platformy programowej.

Aplikuj
Pekabex

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą, zatrudniającym ponad 2 tysiące specjalistów zajmujących się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Firma produkuje elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzi inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Największą wartością firmy są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie, działający odpowiedzialnie i rzetelnie.

 

Aplikuj
PITNEY BOWES

Pitney Bowes jest wiodącym producentem urządzeń, dostawcą oprogramowania i najnowszych rozwiązań technologicznych z dziedziny komunikacji biznesowej, systemów przetwarzania korespondencji masowej oraz handlu elektronicznego. Spółka zatrudnia blisko 17 tysięcy pracowników na całym świecie, wspierając swoimi rozwiązaniami 1.5 miliona przedsiębiorców.
Pitney Bowes Polska, z siedzibą w Bielsku-Białej to 100-osobowy zespół, pracujący nad rozwojem i wdrażaniem kluczowych produktów firmy.

Aplikuj
POLMOTORS

Firma Polmotors została założona w 1989 roku i od początku działa w jednolitej, polskiej strukturze kapitałowej. Firma mocno związana jest poprzez długoletnią współpracę z liderami światowej branży motoryzacyjnej m.in. koncernami VW, PSA, BMW, FIAT dostarczając swoje produkty bezpośrednio do ponad 100 fabryk oraz innych wiodących koncernów w Europie i na świecie. Polmotors zapewnia kompleksową obsługę zleceń dla branży motoryzacyjnej, obejmującą wszystkie kluczowe etapy tworzenia wartości produktu, do których należą R&D, prototypowanie i walidacja, projektowanie i optymalizacja procesów, konstruowanie narzędzi i oprzyrządowań, produkcja wielkoseryjna oparta o technologie obróbki plastycznej.

Aplikuj
PS SZCZĘŚNIAK

Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. to rodzinna firma, będąca liderem w produkcji pojazdów specjalistycznych w Europie środkowo-wschodniej. Od 1992 roku firma buduje swoją silną pozycję w branży automotive w szczególności skupiając się na produkcji specjalistycznych pojazdów dla służb mundurowych w tym straży pożarnej, policji i armii.

 

Aplikuj
REKORD SI

Rekord SI w czasie ponad 30 lat swojego funkcjonowania na polskim rynku oprogramowania stał się firmą o ogólnopolskim zasięgu, oferującą najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej i przedsiębiorstw produkcyjnych. Świadczymy pełen zakres usług: od konsultingu poprzez dostawę sprzętu, rozwiązań internetowych, integrację oprogramowania, dostosowanie systemów informatycznych do potrzeb klienta, aż po opiekę wdrożeniową, usługi szkoleniowe oraz serwis posprzedażowy.
Główne produkty firmy to wielokrotnie wyróżniane w ogólnopolskich konkursach autorskie pakiety oprogramowania: skierowany do jednostek administracji publicznej RATUSZ® i REKORD.ERP. dla przedsiębiorstw.

Aplikuj
SEILOC

Seiloc jest dostawcą chmury publicznej partnerów biznesowych firm Microsoft, Google, Facebook, DocuSign, Okta oraz innych. W swoich projektach skupiamy się na transformacji cyfrowej naszych klientów. Naszymi klientami są zarówno globalne korporacje, jak i małe i średnie firmy. Dostarczamy rozwiązania nie tylko do klientów w Polsce, ale również na całym świecie. Firma posiada i oferuje dostęp do najnowszych technologii oraz oferuje duże możliwości rozwoju.

Aplikuj
Selleo

Selleo Labs od ponad 10 lat tworzy specjalistyczne aplikacje webowe dla firm z czterech kontynentów. Pracujemy w najnowocześniejszych technologiach (Ruby on Rails, React JS, Ember JS, Node.js, JavaScript) w przestronnym biurze w centrum miasta. Dla naszych klientów tworzymy m.in. oprogramowanie wspierające i optymalizujące procesy biznesowe, systemy e-learningowe czy rozwiązania typu big data, single page app i Internet of Things. Innowacyjne podejście do zarządzania, sprawia, że jesteśmy czołową firmą w Polsce i Europie, która wyróżnia się procesami samoorganizacji, rekrutacji […]

Aplikuj
Software Interactive

Software Interactive tworzy team z ponad 70 osób, wykorzystując doświadczenie biznesowe i naukowe. Rozwiązuje problemy w sposób kreatywny, rzetelny i profesjonalny. Firma realizowała projekty m.in. w takich dziedzinach jak: tworzenie średnich i dużych systemów informatycznych, najczęściej chmurowych z dostępem webowym. Backend realizuje w .NET Core (także ASP.NET), frontend w Razor lub technologiach opartych na JS (Angular / React). Tworzy oprogramowanie do samochodów autonomicznych, rozpoznawanie obrazu, drukarki 3D, IoT czy urządzenia fiskalne i kioski multimedialne. Pracuje głównie w językach C/C++, .NET, Qt / QML, Python oraz R&D. Nieustannie dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności, aby podejmować pracę nad coraz trudniejszymi i bardziej wymagającymi projektami. Wartością Software Interactive są unikalne rozwiązania, takie jak oprogramowanie wbudowane (m.in. aplikacje fiskalne), oprogramowanie do samochodów autonomicznych, oprogramowanie webowe i chmurowe (m.in. system chmurowy do zarządzania farmami drukarek 3D), wizja komputerowa czy optymalizacja i predykcja. Wartością dla firmy są relacje, które od lat buduje w zespole, co w naturalny sposób przekłada się na lepsze efekty pracy.

Aplikuj
TI Fluid Systems

TI Fluid Systems zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu projektuje i produkuje systemy paliwowe oraz układy do przenoszenia czynników płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Powstała w Wielkiej Brytanii  w 1919r. pod nazwą Tube Investment (TI). Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży. TI Fluid Systems posiada w Polsce 4 oddziały i aktualnie zatrudnia ponad 2400 osób.

Aplikuj
WISS

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych od ponad 20 lat jest producentem samochodów specjalnych oraz sprzętu przeciwpożarowego, który sprzedawany jest do najdalszych zakątków świata. Produkcja realizowana jest w zakładach na terenie Polski i Europy, a firma zatrudnia ponad 1000 pracowników. W swojej ofercie ma pojazdy: pożarnicze, ratownicze, lotniskowe, ratownictwa technicznego, specjalistyczne kontenery, przyczepy oraz pompy.

 

Aplikuj
WizjaNet

WizjaNet to firma tworząca i wdrażająca oprogramowanie dla biznesu i oświaty od 1998 roku. Od samego początku były to rozwiązania bazujące na powszechnych aktualnie systemach internetowych. Wieloletnia współpraca z samorządami i renomowanymi firmami w Polsce zaowocowała bardzo dużym doświadczeniem, które poparte jest wsparciem na wysokim poziomie. Kilka tysięcy klientów to samorządy, szkoły, duże firmy produkcyjne oraz małe i średnie lokalne przedsiębiorstwa.

Aplikuj
ZF TRW

ZF TRW jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych, na całym świecie. Firma posiada 186 placówek w 26 krajach i zatrudnia ponad 65 tysięcy pracowników, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

 

Aplikuj