Kolejne firmy z Bielska-Białej dołączają do kampanii ,,Kariera w górach”

" "

Do bazy firm prowadzonej w ramach kampanii ,,Kariera w górach” dołączyły kolejne firmy z Bielska-Białej. Jedną z nich jest Booksy. Jest to polski startup oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Booksy to także globalny lider branży beauty- z aplikacji korzysta już 13 mln użytkowników w 100 krajach na całym świecie! Zespół Booksy liczy blisko 800 osób, które pracują zdalnie lub hybrydowo z biur w Polsce (Warszawa i Bielsko-Biała), Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Brazylii, Meksyku i RPA. To świetne miejsce dla specjalistów z różnych dziedzin, w tym z branży IT! W liczącym ponad 150 osób zespole technicznym znajdą miejsce programiści rozwijający się w takich technologiach jak Python, JavaScript czy Swift, a także specjaliści DevOps, testerzy, designerzy, analitycy oraz Project i Product managerowie.

Do kampanii przyłączyła się również firma MotionVFX. Firma, która od ponad 10 lat tworzy premium produkty (plug-ins i templates) dla edytorów video pracujących m.in. na Apple Final Cut Pro. Produktów MotionVFX używają edytorzy video na całym świecie – od freelancerów przez stacje telewizyjne (BBC, NBC, ABC, TVN i wiele wiele innych), tysiące YouTuberów, a także wykorzystywane są w filmach pełnometrażowych w Hollywood. Produkty MotionVFX rozpoznawalne są na całym świecie w branży video, a firma wymieniona jest na oficjalnej stronie Apple nt. Final Cut Pro.

Do udziału w kampanii ,,Kariera w górach” zapraszamy pozostałe firmy z Bielska-Białej, które poszukują pracowników z wykształceniem technicznym.